۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ورامين » ورزشی
  • شناسه : 43243
  • ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۱
  • 16 بازدید
  • ارسال توسط :
بازدید گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران از مجموعه سوارکاری روستای خورین
بازدید گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران از مجموعه سوارکاری روستای خورین

بازدید گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران از مجموعه سوارکاری روستای خورین

ورامین – آبرومند : رضا گل محمدی مدیر کل و پیام نظر مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در سفر یکروزه خود به شهرستان ورامین از نزدیک با فعالیت های مختلف آشنا شدند. به گزارش خبرنگار ما – مدیرکل ابتدا با حضور در اداره ورزش و جوانان شهرستان ضمن دیدار با […]

ورامین – آبرومند : رضا گل محمدی مدیر کل و پیام نظر مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در سفر یکروزه خود به شهرستان ورامین از نزدیک با فعالیت های مختلف آشنا شدند.

به گزارش خبرنگار ما – مدیرکل ابتدا با حضور در اداره ورزش و جوانان شهرستان ضمن دیدار با ابراهیم شیرکوند رییس اداره ورزش و جوانان ، با پرسنل به گفت و گو نشست و و به مشکلات و خواسته ها گوش فرا داد.

گل محمدی در ادامه با حضور در فرمانداری ، جهت رفع مشکلات پیش روی ورزش با حسین کاغذلو دیدار کرد تا با ایجاد راهکارهای مناسب بتوان شرایط را برای بهبود وضعیت مهیا نماید.

جلسه با دهیاران را میتوان بعنوان نقطه عطف این سفر نام برد ؛ چراکه پویایی ورزش در روستاها عاملی در راستای پیشبرد اهداف خواهد بود که در کنار ساماندهی اماکن ورزشی میتواند شرایط را برای قهرمان پروری و سلامت جسم و روح هموار کند.

در این نشست مصوباتی به تدوین رسید که در آن همسویی و همکاری مدیریت ورزش با روستا نشینان را صدچندان خواهد کرد که خود زمینه ساز ظهور استعدادهای ناب ورزشی را بدنبال دارد.

تشکیل جلسه با مدیران اوقاف را میتوان از دیگر شاخصه های حضور مدیرکل برشمرد چراکه اماکن ورزشی و مجموعه اداری در حریم اوقاف قرار دارند که این امر از جمله دغدغه های مدیران ورزشی بوده و هست.

در این نشست توافقاتی حاصل گردید که امید میرود در مسیر جاری آنچه نیاز مبرم ورزش و حق جوانان این شهر میباشد تحقق یابد.

دیدار و گفت و گو با روسای هیاتهای ورزشی برای آشنا شدن از کم و کیف فعالیتها در حضور فرماندار ، معاون فرماندار و رییس اداره ورزش و جوانان بخش دیگری از برنامه های این سفر بود.

مدیرکل در ادامه به سراغ تیمهای ورزشی و قهرمانان رفت.

حضور برسر تمرین قهرمانان دوومیدانی در استادیوم شهید فتحی که به تازگی در اختیار این هیات قرار گرفته بارقه امید را در دلها زنده نگاه داشت.

بازدید از مجموعه سوارکاری روستای خورین بخشی دیگر از برنامه گل محمدی بود که با تقدیر از عوامل ساخت این باشگاه زیبا و مجهز همراه گردید.

حضور در تمرینات تیمهای لیگ برتری والیبال و فوتسال منجر شد تا مدیرکل از نزدیک با افتخارآفرینان دشت ورامین آشنا شود که این دیدار پایان بخش حضور گل محمدی در شهرستان ورامین بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*