۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 27183
  • ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۳
  • 463 بازدید
  • ارسال توسط :

بازسازی شش کیلومتر شبکه های فرسوده آبرسانی در ورامین

ورامین – رامین نیوز: در بخش اصلاح شبکه آبرسانی از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه عملیات لوله گذاری به طول شش هزار متر در ورامین انجام شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مدیر آبفای شهرستان ورامین گفت: این ۶۰۰۰ متر لوله گذاری به منظور بازسازی شبکه های فرسوده و قدیمی آب شهری در […]

ورامین – رامین نیوز: در بخش اصلاح شبکه آبرسانی از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه عملیات لوله گذاری به طول شش هزار متر در ورامین انجام شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مدیر آبفای شهرستان ورامین گفت: این ۶۰۰۰ متر لوله گذاری به منظور بازسازی شبکه های فرسوده و قدیمی آب شهری در راستای آبرسانی مطلوب تر به شهروندان ورامینی اجرا شد.

مجید شکرزاده در ادامه با اشاره به این که شبکه های فرسوده آبرسانی تبعات مختلفی  از جمله افزایش شکستگی و حادثه، هدر رفت آب و همچنین چالش در آبرسانی مطلوب را در پی دارد، افزود: به همین منظور بازسازی این نوع شبکه ها از برنامه های اساسی شرکت آب و فاضلاب  است که خوشبختانه با اقدامات انجام شده در این زمینه ضمن جلوگیری از هدر رفت آب، میزان اتفاقات از کاهش چشمگیری برخوردار بوده که این وضعیت نشان دهنده روند بهبود و اصلاح شبکه توزیع بوده است.

وی خاطر نشان کرد: همزمان با اصلاح شش کیلومتر شبکه آبرسانی، یک هزار رشته از انشعابات فرسوده مشترکین نیز نوسازی شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*