۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پيشوا » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 40906
  • ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷
  • 16 بازدید
  • ارسال توسط :
بازنگری طرح‌‌های هادی با سرعت دنبال شود
بازنگری طرح‌‌های هادی با سرعت دنبال شود

بازنگری طرح‌‌های هادی با سرعت دنبال شود

پیشوا – آبرومند:  فرماندار پیشوا با تأکید بر لزوم تقویت دفتر نمایندگی بنیاد مسکن در این شهرستان، گفت: طرح های هادی به عنوان یک برنامه آبادانی در ابعاد مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و…‌ حائز اهمیت بوده و باید بازنگری آنها با سرعت و جدیت بیشتری دنبال شود. به گزارش خبرنگار ما – حسین عباسی در […]

پیشوا – آبرومند:  فرماندار پیشوا با تأکید بر لزوم تقویت دفتر نمایندگی بنیاد مسکن در این شهرستان، گفت: طرح های هادی به عنوان یک برنامه آبادانی در ابعاد مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و…‌ حائز اهمیت بوده و باید بازنگری آنها با سرعت و جدیت بیشتری دنبال شود.

به گزارش خبرنگار ما – حسین عباسی در نشست بررسی مشکلات روستاها اظهار داشت: اگر قرار است خدمت اثرگذاری از خود بر جای بگذاریم باید تا جایی که می‌توان قوانین را به نفع مردم تفسیر و پیشبرد امور آنان را تسهیل و تسریع کرد.

 

وی گفت: وجود ۳۸ روستا در شهرستان تشکیلات اداری قوی و منسجمی را در حوزه بنیاد مسکن می‌طلبد و در این راستا ضروری است دفتر نمایندگی این نهاد در پیشوا به اداره ارتقا داده شود.

 

فرماندار شهرستان پیشوا افزود: مقاوم سازی خانه‌های فرسوده روستایی جزو کارویژه های تعریف شده برای روستاهای شهرستان پیشوا طی دو سال اخیر است و با همت بخشداران و دهیاران تلاش نموده‌ایم تا با آگاهی‌بخشی و فرهنگ‌سازی لازم مردم را به این سمت‌و‌سو هدایت و تشویق نماییم.

 

وی گفت: برای آنکه مردم به سمت قانونمداری سوق داده شوند لازم است با جلوگیری از زمان‌بر شدن فرآیند اداری، امور را سرعت بخشیده و صدور پروانه‌های ساختمانی تسریع گردد.

 

عباسی تصریح کرد: زیرسازی معابر برخی روستاها از جمله یوسف‌رضا، عسگرآباد و رودبارک در سال گذشته توسط دهیاری‌ها انجام شده ولی عدم تامین آسفالت مورد نیاز از سوی بنیاد مسکن باعث بروز مشکلات و نارضایتی‌هایی گردیده است.

 

وی افزود: طرح هادی روستاها به عنوان یک برنامه آبادانی در ابعاد مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و…‌ حائز اهمیت بوده و باید مورد توجه قرار گیرد و با سرعت و جدیت بیشتری دنبال شود.

 

فرماندار شهرستان پیشوا بیان داشت: طرح هادی در عمده روستاهای شهرستان پیشوا با توجه به گذشت از افق ده‌ساله، نیازمند بازنگری است و در همین راستا در سال گذشته بازنگری طرح هادی برخی روستاها انجام شد و امسال نیز باید با همکاری بنیاد مسکن تداوم یابد.

 

عباسی گفت: حضور گروه کارشناسی بازنگری طرح هادی در شهرستان به منظور بازدید میدانی می‌تواند موجب تصمیمات اثربخش در توسعه روستاها و تسریع در ارتقای سطح خدمت به مردم شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*