۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی
  • شناسه : 7309
  • ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۵
  • 141 بازدید
  • ارسال توسط :

باند جعل سند موتور سیکلت در پیشوا دستگیر شد

پیشوا – ابتکار ورامین: فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا از دستگیری باند جعل اسناد موتور سیکلت های فاقد مدارک خبر داد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه خبری ندای پیشوا – سرهنگ هادی احمدی اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان پیشوا در پی اخبار دریافتی مبنی بر این که اشخاصی به هویت معلوم […]

پیشوا – ابتکار ورامین: فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا از دستگیری باند جعل اسناد موتور سیکلت های فاقد مدارک خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه خبری ندای پیشوا – سرهنگ هادی احمدی اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان پیشوا در پی اخبار دریافتی مبنی بر این که اشخاصی به هویت معلوم اقدام به صدور سند اوراقی برای موتور سیکلت های فاقد مدارک و فروش آنان به شهروندان می کنند، مراتب در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد که نامبردگان دارای مغازه موتور فروشی می باشند و ضمن جعل اسناد، موتور سیکلت ها را به فروش می رساندند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: پس از اخذ حکم قضایی و در عملیات های جداگانه هر سه متهم دستگیر و اسناد مجعول نیز در مخفیگاه آنان کشف شد.

سرهنگ احمدی با تأکید بر این که افراد دستگیر شده دارای سابقه محکویت قضایی هستند افزود: در تحقیقات فنی و پلیسی به عمل آمده، متهمین به فروش ۷ دستگاه موتور سیکلت از این طریق اعتراف کردند که اقدامات لازم جهت شناسایی خریداران در دست انجام است.

فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا خاطر نشان کرد: هر سه متهم دستگیر شده پس از تکمیل پرونده به مراجع قضایی تحویل و با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*