۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی » فيروزكوه
  • شناسه : 43241
  • ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۷
  • 16 بازدید
  • ارسال توسط :
باید فضای مجازی را به فرصتی برای ترویج سبک زندگی شهدا تبدیل کنیم
باید فضای مجازی را به فرصتی برای ترویج سبک زندگی شهدا تبدیل کنیم

باید فضای مجازی را به فرصتی برای ترویج سبک زندگی شهدا تبدیل کنیم

فیروزکوه – آبرومند: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تغییر شکل فعالیت آموزشی مدارس و ادامه تحصیل دانش آموزان در فضای مجازی فعالیت های فوق برنامه مذهبی و مناسبتی دانش آموزان نباید تعطیل شود. به گزارش خبرنگار ما – نشست غلامرضا نیکدل، رئیس بنیاد شهید […]

فیروزکوه – آبرومند: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تغییر شکل فعالیت آموزشی مدارس و ادامه تحصیل دانش آموزان در فضای مجازی فعالیت های فوق برنامه مذهبی و مناسبتی دانش آموزان نباید تعطیل شود.

به گزارش خبرنگار ما – نشست غلامرضا نیکدل، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه و فاطمه سیر، سرپرست آموزش و پرورش شهرستان، در خصوص  استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین دانش آموزان برگزار گردید.

 

غلامرضا نیکدل، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای دفاع مقدس و خصوصاً شهدای دانش آموز و فرهنگی، گفت: ما باید فضای مجازی را به فرصتی برای ترویج سبک زندگی شهدا برای دانش آموزان تبدیل کنیم تا فرهنگ ایثار و شهادت در بین نوجوانان و جوانان تقویت شود.

 

نیکدل هم چنین بیان داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تغییر شکل فعالیت آموزشی مدارس و ادامه تحصیل دانش آموزان در فضای مجازی فعالیت های فوق برنامه مذهبی و مناسبتی دانش آموزان نباید تعطیل شود و باید در کنار درس به این موضوع مهم و اساسی هم پرداخته شود؛ چرا که پرورش به اندازه آموزش مهم است.

 

وی با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت فقط برعهده بنیاد شهید  نیست، خاطرنشان کرد: تلاش برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و پراکنده کردن عطر شهادت وظیفه ای است که هر یک از ما باید به آن توجه کنیم؛ لازم است در فضای مجازی به تجلیل از مقام شامخ شهدا، معرفی آثار فرهنگی، ادبی، هنری، وصایا و سیره شهدا پرداخته شود.

 

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: شهدای گلگون کفن ما نکاتی را در وصیت های خود مورد تاکید قرار داده اند که نیاز به انجام کارهای پژوهشی و تحقیقی دارد.

همچنین خانم سیر سرپرست آموزش و پرورش شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اساسی ترین کار را تعلیم و تربیت عنوان کرد و اذعان داشت: معلمین ما به این امر مهم اهتمام دارند و ادامه دهنده راه ایثارگران عزیز هستند؛ ما موظف هستیم نسبت به پیگیری امورات تحصیلی جامعه ایثارگری اهتمام بیشتری داشته باشیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*