۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فرهنگی » قرچك
  • شناسه : 7056
  • ۱۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۵
  • 75 بازدید
  • ارسال توسط :

باید نقش زن در خانواده به عنوان مادر و نقش اجتماعی زن در عرصه اجتماعی توجه شود

قرچک – ابتکار ورامین: مهین صغیری رابط امور بانوان فرمانداری شهرستان قرچک گفت: توجه به نقش محوری زن در خانواده به عنوان مادر و نقش اجتماعی زن در عرصه اجتماعی و حضور موثر و سازنده زن در عرصه های اجتماعی و اقتصادی است با تاسی از الگوی واقعی حضرت فاطمه (س) و فرمایشات حضرت امام […]

قرچک – ابتکار ورامین: مهین صغیری رابط امور بانوان فرمانداری شهرستان قرچک گفت: توجه به نقش محوری زن در خانواده به عنوان مادر و نقش اجتماعی زن در عرصه اجتماعی و حضور موثر و سازنده زن در عرصه های اجتماعی و اقتصادی است با تاسی از الگوی واقعی حضرت فاطمه (س) و فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری طراحی و اجرا می شود.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین – جلسه هماهنگی و برنامه ریزی هفته گرامیداشت زن و مقام مادر در سالن جلسات فرمانداری شهرستان با حضور نمایندگان ادارات برگزار گردید.

مهین صغیری سرپرست امور بانوان فرمانداری شهرستان قرچک در این جلسه باتبریک فرارسیدن ایام بهار و هم چنین هفته زن در سال جدید به تشریح رویکردهای ستاد بزرگداشت هفته زن و روز مادر پرداخت و سیاست گذاری و برنامه ریزی جهت برگزاری باشکوه و شایسته و ارائه برنامه های اثربخش دراین هفته را از اولویتهای بیان کرد .

صغیری همچنان بر کیفی بودن برنامه های ارائه شده و پایه گذاری فعالیتهای جدید در حوزه بانوان در این هفته تاکید کرده و افزودند : مبنای فعالیتها و برنامه های بزرگداشت هفته زن و روز مادر با محوریت توجه به نقش محوری زن در خانواده به عنوان مادر و نقش اجتماعی زن در عرصه اجتماعی و حضور موثر و سازنده زن در عرصه های اجتماعی و اقتصادی است که با تاسی از الگوی واقعی حضرت فاطمه (س) و فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری طراحی و اجرا می شود و لازم است دستگاههای اجرایی همکاری و هماهنگی کامل و برنامه های خود رادر راستای رویکردهای ارائه کنند.

وی با تاکید بر اینکه با تمام ارادتی که به مقام حضرت فاطمه (س) داریم همچنان این بانوی مکرمه مظلوم و ناشناخته مانده است ،تصریح کرد : شایسته است در هفته زن بیشتر به فاطمه شناسی پرداخته شود .

سر پرست امور بانوان فرمانداری شهرستان قرچک با اشاره به معضلات و مشکلات زنان در جامعه در عرصه های مختلف خاطر نشان کرد : برای دستیابی به توسعه پایدار مستلزم شناسایی و بهره گیری از ظرفیت،توانمندی زنان در زمینه های علمی ،فرهنگی،هنری ،و اقتصادی و…می باشد و این با همکاری همه ارگان هاودستگاه ها رقم خواهد خورد .

این مسئول ضمن بیان این مطلب که همکاری مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان قرچک در امور بانوان مناسب نبوده و این جایگاه برای آنها تعریف شده نیست ،یادآور شد:نماینده امور بانوان در دستگاه‌های اجرایی با رایزنی و توجیه مناسب مدیران می‌توانند برنامه‌های فرهنگی را در سطح ادارات تابعه را اجرا کنند.

در ادامه این جلسه تعدادی از نمایندگان بانوان در ادارات و دستگاههای اجرایی برنامه های خود را در هفته زن ارائه کردند .

گفتنی است، در پایان جلسه از نماینده بانوان ادارات شهرستان قرچک تجلیل بعمل آمد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*