۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 3036
  • ۲۶ تیر ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۳
  • 168 بازدید
  • ارسال توسط :

با حضور فرماندار قرچک جشن گلریزان برگزار شد

قرچک – ابتکارآنلاین: با حضور فرماندار قرچک, امام جمعه، نماینده مردم شهرستانهای قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، دادستان، مسئولین شهرستان و خیرین و نیکوکاران در اقدامی خداپسندانه با حضور در آئین سنت حسنه گلریزان همایش انجمن حمایت از زندانیان غیرعمد با نام جشن گلریزان برگزار شد. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – همزمان […]

قرچک – ابتکارآنلاین: با حضور فرماندار قرچک, امام جمعه، نماینده مردم شهرستانهای قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، دادستان، مسئولین شهرستان و خیرین و نیکوکاران در اقدامی خداپسندانه با حضور در آئین سنت حسنه گلریزان همایش انجمن حمایت از زندانیان غیرعمد با نام جشن گلریزان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – همزمان با ماه مبارک رمضان و با حضور علی صادقی فرماندار، حجت السلام و المسلمین اسماعیلی امام جمعه، سید حسین نقوی نماینده مردم شهرستانهای قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، حسینی دادستان، اعضای شورای شهر، دهیاران، مسئولین شهرستان و خیرین و نیکوکاران در اقدامی خداپسندانه با حضور در آئین سنت حسنه گلریزان مبلغ ۲ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال به آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد اختصاص داده شد.

فرماندار قرچک در حاشیه مراسم گلریزان آزادی زندانیان غیرعمد در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نیکوکاری در اسلام اهمیت زیادی دارد، افزود: نیکوکاری در دین مبین اسلام از اهمیت زیادی برخوردار است و هرکس که می تواند باید در راه خیر قدم بردارد.

علی صادقی اظهار داشت: این جشن های گلریزان در راستای اشاعه فرهنگ علوی با نگاه تحکیم بنیان خانواده صورت گرفته است.وی بیان داشت: زندانیان غیرعمد همواره چشم به گذشت شاکیان، کمک دولتمردان و خیرین نیکوکار دارند و وظیفه ماست به این عزیزان کمک و یاری برسانیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک در پایان از خیران حاضر در مراسم که مقداری از اموال خود را برای آزادی زندانیان اهدا کردند تقدیر و تشکر کرد.

لازم به ذکر است، در پایان مردم شهرستان قرچک مبلغ ۲ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال در قالب نقد، چک و تعهد به آزادی زندانیان غیرعمد به ستاد دیه این شهرستان کمک کردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*