۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 2208
  • ۰۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۲
  • 130 بازدید
  • ارسال توسط :

با حضور فرماندار مراسم معارفه بخشدار جدید بخش مرکزی قرچک برگزار شد

قرچک – رامین نیوز: مراسم معارفه ابراهیم جمشیدی به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی قرچک و تودیع بهنام جهانی بخشدار سابق این بخش با حضور علی صادقی فرماندار شهرستان برگزار شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز – مراسم تودیع و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان قرچک با حضور علی صادقی فرماندار شهرستان، سید جواد رضوی معاون […]

قرچک – رامین نیوز: مراسم معارفه ابراهیم جمشیدی به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی قرچک و تودیع بهنام جهانی بخشدار سابق این بخش با حضور علی صادقی فرماندار شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز – مراسم تودیع و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان قرچک با حضور علی صادقی فرماندار شهرستان، سید جواد رضوی معاون فرماندار، فریبرز بشیری معاون عمرانی فرمانداری شهرستان پاکدشت، محمد زمانی افشار رئیس شورای اسلامی شهرستان قرچک، دهیاران و اعضای شوراهای روستاها در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

فرماندار شهرستان قرچک در این مراسم با قدردانی از تلاشهای بخشدار سابق اظهار داشت: عمر مدیریت ها و مسئولیتها معمولا کوتاه و مراسم تودیع و معارفه نیز امری طبیعی بوده و بدین معنا نیست که مدیر قبلی دارای ضعف و مدیر جدید دارای قوت است.

صادقی افزود: بخشدار جدید قبل از اینکه بخشدار باشد به عنوان یک کارشناس در حوزه های مختلف فعالیت داشته و تفکر کارشناسی دارند که این موضوع یک فرصت و غنیمت برای بخشداری مرکزی قرچک خواهد بود.

وی بیان داشت: خوشبختانه طی ماه گذشته بحث اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها آغاز شد و دولت به بهترین نحو موضوع را مدیریت کرد. علیرغم اینکه ۲۵ درصد حاملهای انرژی گران شده و حقوق افراد ۲۵ درصد افزایش یافته دولت توانست تورم را کنترل کند؛ بدون استثنا هر روز این موارد آماری آنالیز می شود بطوریکه روزانه سه درصد نسبت به سال گذشته در اقلام پر مصرف کاهش قیمت داریم.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک با اشاره به اینکه یکی از خصایص اصلی دولت ضد تورم بودن است، افزود: اقدامات اقتصادی اخیر دولت نوید روزهای خوبی را می دهد، بحث اشتغالزایی نیز پیش رو است و همه مسئولان باید همت کنند اهداف دولت به بهترین نحو اجرایی شود.

بخشدار جدید مرکزی بخش قرچک نیز در این مراسم به برنامه های مهم و اولویت دار خود از جمله شناسایی نقاط ضعف و قوت روستاها، تهیه طرح هادی روستاها، نظارت دقیق بر ساخت و سازها، بازگشایی خیابانهای اصلی و معابر روستاها، آموزش دهیاران، برنامه محوری بودن امور بخشداری و حفظ شأن و جایگاه بخشداری اشاره کرد.

جمشیدی از شوراهای روستاها و دهیاران خواست نهایت همکاری و همیاری را با مجموعه بخشداری داشته باشند.

گفتنی است در این مراسم از زحمات بهنام جهانی تقدیر و تشکر و ابراهیم جمشیدی به عنوان بخشدار مرکزی قرچک معرفی شد.

همچنین لازم بذکر است جمشیدی دارای مدرک کارشناسی حقوق بوده و از جمله سوابق وی می توان به مسئولیت امور بازرگانی و ارزاق و همچنین مسئولیت ستاد بسیج اقتصادی شهرستان پاکدشت، کارشناس شهر و روستا و مسئول دفتر فنی فرمانداری پاکدشت اشاره کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*