۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 4627
  • ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۸
  • 204 بازدید
  • ارسال توسط :

با حضور قائم مقام حراست دانشگاه آزاداسلامی، سکان حراست دانشگاه آزاد واحد ورامین – پیشوا به میزایی سپرده شد

پیشوا-ابتکارآنلاین: در جلسه هیأت رئیسه این واحد دانشگاهی از زحمات حامد جغتایی تقدیر و بهرام میرزایی به عنوان مدیر جدید حراست منصوب شد. حسینعلی شیبانی ضمن تسلیت ایام سوگواری سالارشهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)و قبولی عزاداری های این ایام وخیرمقدم به مسؤلین حوزه حراست سازمان مرکزی  گفت : حراست به عنوان بازوی مدیریت مجموعه از حساسیت […]

پیشوا-ابتکارآنلاین: در جلسه هیأت رئیسه این واحد دانشگاهی از زحمات حامد جغتایی تقدیر و بهرام میرزایی به عنوان مدیر جدید حراست منصوب شد.

حسینعلی شیبانی ضمن تسلیت ایام سوگواری سالارشهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)و قبولی عزاداری های این ایام وخیرمقدم به مسؤلین حوزه حراست سازمان مرکزی  گفت : حراست به عنوان بازوی مدیریت مجموعه از حساسیت و ظرافت قابل توجهی  برخوردار است و می طلبد در این حوزه با هوشیاری ، دقت و وقت گذاری مناسب با تمام توان از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان های والای امام (ره) وشهیدان پاسداری گردد .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین – پیشوا حراست را به عنوان  چشمان بیدار تشبیه کرد و خاطرنشان کرد :کار در این حوزه مثل اقدامات پزشکی است که  باید به موقع پیش گیری ، تشخیص و پس از آن بلافاصله سراغ درمان رفت تا با معضل جدی روبه رو نشویم .

در بخش دیگری از این جلسه معاون فرهنگی واحد ضمن تسلیت ایام سوگواری این ایام گفت :آنچه که سبب بقاء اسلام وجاودانگی احکام نورانی آن شد نهضت بزرگ عاشورا می باشد، چراکه یک حقیقتی اتفاق افتاد ویک طراحی الهی برای بقاء اسلام صورت گرفت.

546546

حجت الاسلام سید احمد حسینی  افزود : در آن جامعه ای که دیگر کارفرهنگی بی اثر بود ، امام حسین (ع) برای بیدارنمودن فطرت های خاموش قیام کرد و دریک جمله  می توان گفت عاشورا به فرمایش حضرت زینب (س) چیزی جز زیبایی نبود .

در ادامه  اسدی قائم مقام مدیر کل حراست سازمان مرکزی ، حراست را مثل بازو برای جسم تعبیر کرد وگفت : هم چنان که  بازو  برای  بدن  در  بسیاری از موارد ومشکلات پیش آمده به یاری وی  می رسد ، حراست نیز در پیشگیری و برطرف نمودن چالش های به وجود آمده نقش تأثیر گذاری خواهد داشت ، وی ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته شده توسط حامد جغتایی ، مدیرجدید را شخصی توانمند وهماهنگ با مجموعه معرفی نمود.

درادامه راشدی نماینده  اداره اطلاعان شهرستان در سخنانی تأکید کرد :  باید سعی شود تایک همدلی و وفاق مطلوب در این مجموعه ی بزرگ دانشگاهی ایجاد وحراست نیز به عنوان  پناه و جایگاه مورد اطمینان  به همه ی دانشجویان ، استادان وکارکنان خدمت رسانی نماید.

دکترشیبانی ضمن تقدیر وتشکر از زحمات دلسوزانه و پشتکار قابل ستایش جغتایی در طول مدیریت در این مجموعه ، حکم میزایی را به عنوان مدیرجدید حراست واحدورامین – پیشوا قرائت و تقدیم وی نمود و در حکمی دیگر حامد جغتایی به عنوان مشاور ریاست واحدورامین- پیشوا منصوب شد .

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*