۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 2866
  • ۰۴ تیر ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۲
  • 391 بازدید
  • ارسال توسط :

با حضور مدیرکل حراست استانداری تهران صورت گرفت: معارفه سرپرست جدید حراست فرمانداری قرچک

قرچک- خبرنگار رامین نیوز: مراسم تودیع و معارفه سرپرست حراست فرمانداری قرچک با حضور مدیر کل حراست استانداری تهران برگزار شد. به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، علی صادقی صبح امروز در مراسم مراسم تودیع و معارفه سرپرست حراست فرمانداری قرچک ضمن تقدیر از حضور مسئولان، به بیان اهمیت مسئولیت حراست در فرمانداری و ادارات شهرستان پرداخت. […]

قرچک- خبرنگار رامین نیوز: مراسم تودیع و معارفه سرپرست حراست فرمانداری قرچک با حضور مدیر کل حراست استانداری تهران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، علی صادقی صبح امروز در مراسم مراسم تودیع و معارفه سرپرست حراست فرمانداری قرچک ضمن تقدیر از حضور مسئولان، به بیان اهمیت مسئولیت حراست در فرمانداری و ادارات شهرستان پرداخت.

فرماندار شهرستان قرچک بیان داشت: کار اصلی حراست مراقبت و صیانت از کارکنان و سازمان است و امروز به حراست به‌عنوان یک نهاد امین و مشاور صدیق در دستگاه‌ها نگاه می‌شود.

وی با بیان مطالبی در ارتباط با همکاری دستگاه حراست با سایر ادارات و واحدهای فرمانداری، این سمت را بازوی کنترلی و نظارتی فرمانداری خواند.

گفتنی است، مراسم تودیع و معارفه سرپرست حراست فرمانداری قرچک با حضور ابتکار سرابی مشاور استاندار و مدیرکل حراست استانداری تهران، علی صادقی فرماندار، حجت‌الاسلام اسماعیلی امام جمعه، سیدجواد رضوی معاون سیاسی انتظامی فرماندار و جمشیدی بخشدار مرکزی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

این گزارش حاکی است، در این جلسه از زحمات و تلاش‌های مهدی مسکنی، مسئول قبلی حراست فرمانداری تقدیر و تشکر شد و حکم قاسم جمشیدی به‌عنوان مسئول جدید حراست فرمانداری قرائت و توسط فرماندار و مدیرکل حراست استانداری تهران به وی ارائه شد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*