۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 6294
  • ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۹
  • 187 بازدید
  • ارسال توسط :

با حضور نماینده پاکدشت انجام شد تقدیر از سپیدپوشان عرصه درمان در بیمارستان زعیم

پاکدشت – ابتکار ورامین: نماینده پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با حضور در بیمارستان زعیم ازپرستاران نمونه این شهرستان تقدیر کرد . به گزارش خبرنگار ما – فرهاد بشیری با اشاره به این که پرستاری جزو مشاغل سخت دنیا است گفت: جامعه پرستاری کشور باید به خود ببالد که روز پرستار را همزمان با میلاد […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: نماینده پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با حضور در بیمارستان زعیم ازپرستاران نمونه این شهرستان تقدیر کرد .

به گزارش خبرنگار ما – فرهاد بشیری با اشاره به این که پرستاری جزو مشاغل سخت دنیا است گفت: جامعه پرستاری کشور باید به خود ببالد که روز پرستار را همزمان با میلاد بزرگ بانوی کربلا حضرت زینب (س) انتخاب کرده اند .

وی افزود:هرچند به دلیل نارسایی هایی چون کمبود پرسنل و کار در شیفت شب که بر خلاف خصلت طبیعی انسان است ،پرستاران با مشکلات عدیده ای روبرو هستند اما باید بدانند در پیشگاه خداوند متعال جایگاه رفیعی خواهند داشت که قابل مقایسه با بهره های مادی نیست.

pak2-

نماینده پاکدشت با اشاره به نقش مهم پرستاران در سلامت جامعه گفت :در توان این اسوه های صبروایثارهمین بس که حتی ماهرترین پزشکان نیز به تنهایی و بدون بازوان پرتوانی چون «پرستار» قادر به ارائه خدمات پزشکی نیستند .

وی افزود:گاه حتی خانواده خود بیمار حاضر به نگهداری و پرستاری از او نیستند اما پرستاران بی واهمه از امکان انتقال بیماری وصبورانه امید را در دل بیمار زنده نگه میدارند و به او خدمات درمانی ارائه میکنند که این با هیچ پاداش دنیایی قابل جبران نیست .

نماینده پاکدشت ابراز امیدواری کرد با برطرف شدن چالش های پیش روی جامعه پرستاری و افزایش ظرفیت دراین بخش ،پرستاران با فراغ بال بیشتری در خدمات بخش درمان کشور باشند.

pak1-

در پایان این مراسم برترین پرستاران شهرستان پاکدشت با اهدای جوایزی از شوی مسئولین مورد تقدیر قرار گرفتند.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*