۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی
  • شناسه : 8664
  • ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۶
  • 59 بازدید
  • ارسال توسط :

با حکم استاندار تهرن سید همایون عباسی معاون مدیر کل امنیتی- انتظامی استانداری تهران شد

تهران – ابتکار ورامین: با حکم استاندار تهران سید همایون عباسی بخشدار جواد آباد به سمت معاون مدیر کل امنیتی- انتظامی استانداری تهران منصوب شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از وارنانیوز – سید همایون عباسی که با بهره برداری از ۳۷ پروژه عمرانی در بخش جواد آباد خدمات ارزشمندی به مردم بخش جواد […]

تهران – ابتکار ورامین: با حکم استاندار تهران سید همایون عباسی بخشدار جواد آباد به سمت معاون مدیر کل امنیتی- انتظامی استانداری تهران منصوب شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از وارنانیوز – سید همایون عباسی که با بهره برداری از ۳۷ پروژه عمرانی در بخش جواد آباد خدمات ارزشمندی به مردم بخش جواد آباد ارایه نمود که بی شک سالهای سال به یادگار باقی خواهد ماند با حکم سید حسین هاشمی استاندار تهران، معاون مدیر کل امنیتی-انتظامی استانداری تهران شد.

وی که با حضور در بخش جواد آباد خدمات عمرانی گسترده ای به مردم ولایتمدار این منطقه تقدیم کرد در جمع خبرنگاران گفت: هر آمدنی رفتنی است و امروز هم نوبت من است و امیدوارم در این سمت جدید بتوانم خدمت رسانی بهتر به مردم خوب استان تهران نمایم.

وی اظهار کرد: بنده با نظر شخصی خودم به استانداری تهران منتقل شدم و جا دارد از تمامی مسئولین شهرستان ورامین و بخش جوادآباد که بنده را مورد رحمت خویش قرارد دادند کمال تشکر و قدردانی نمایم و امیدوارم در این جایگاه بالاتر جبران زحمات این عزیزان را داشته باشم.

لازم به ذرک است، بخشدار بخشهای خاوران، جلیل آباد، کهریزک، فشافویه، جواد آباد و سرپرستی معاونت سیاسی – انتظامی فرمانداری شهرستان پیشوا تنها بخشی از سوابق درخشان سید همایون عباسی می باشد .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*