۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » شهریار » عناوین اصلی
  • شناسه : 41742
  • ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۸
  • 6 بازدید
  • ارسال توسط :
بحران تحریم، مسئله کرونا و مشکلات ناشی از آن و وجود فشارهای اقتصادی شرایط را برای مردم دشوار کرده است
بحران تحریم، مسئله کرونا و مشکلات ناشی از آن و وجود فشارهای اقتصادی شرایط را برای مردم دشوار کرده است

بحران تحریم، مسئله کرونا و مشکلات ناشی از آن و وجود فشارهای اقتصادی شرایط را برای مردم دشوار کرده است

شهریار – آبرومند: جلسه ستاد هماهنگی، پیشگیری و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان شهریار با حضور طاهری فرماندار شهرستان شهریار و اعضای ستاد بحران در محل فرمانداری شهریار برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار این جلسه در راستای هماهنگی برگزاری رزمایش امنیتی و تاکتیکی ۱۷ مرداد شهرستان با هدف نمایش آمادگی […]

شهریار – آبرومند: جلسه ستاد هماهنگی، پیشگیری و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان شهریار با حضور طاهری فرماندار شهرستان شهریار و اعضای ستاد بحران در محل فرمانداری شهریار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار این جلسه در راستای هماهنگی برگزاری رزمایش امنیتی و تاکتیکی ۱۷ مرداد شهرستان با هدف نمایش آمادگی ارگان ها و نهادهای  خدمت رسان در مواقع بحران برگزار شد

به گزارش خبرنگار ما – در آغاز جلسه الهیاری فرمانده سپاه پاسداران با ذکر توضیحاتی در خصوص کیفیت رزمایش، به توضیح شرح ظایف، دستورالعمل ها و حساسیت نقش آفرینی روسای ادارات و اعضای ستاد بحران پرداخت.

در ادامه جلسه طاهری فرماندار شهریار با بیان این مطلب که بحران تحریم، مسئله کرونا و مشکلات ناشی از آن و همچنین وجود فشارهای اقتصادی شرایط را برای مردم دشوار کرده است گفت:

ما نباید اجازه دهیم مشکلات در مجموعه های تحت نظارت ما به نارضایتی مردم تبدیل شود وتجمیع  این نارضایتی ها بحران آفرین باشد.

کمک به رفع مسائل و مشکلات در زمان خود، تکریم ارباب رجوع، رسیدگی به موقع و بدون اتلاف وقت به مطالبات مردم از مواردی است که آرامش را بسط داده و خشونت و نا آرامی را کاهش می دهد.

 

طاهری تاکید کرد ما نباید شروع کننده نارضایتی باشیم که اگر پاسخگو نبوده و مردم مطالبات به حق خود را به موقع دریافت نکنند دشمنان نظام و اسلام از شرایط سوء استفاده کرده و جامعه  را به تشویش و آشوب می کشانند.

نماینده عالی دولت در پایان عنوان کرد برگزاری چنین مانورهایی که با موضوعات بحران های موجود در جامعه برگزار می گردد قطعا تاثیرات مثبتی خواهد  داشت و این نمایش قدرت، اقتدار و همبستگی برای تمامی افرادی که برقراری آرامش در کشور برایشان خوشایند نیست آزاردهنده و تضعیف کننده خواهد بود و در پی آن رضایت و خوشایندی مردم را شاهد خواهیم بود.

فرماندار شهریار به تمامی دستگاه ها جهت حضور پرقدرت در رزمایش که نمونه ای از بحران های مورد انتظار در کشور می باشد تاکید و دستور داد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*