۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 2427
  • ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۸
  • 235 بازدید
  • ارسال توسط :

بخشدار جدید بخش قلعه نو شهرستان ری معارفه شد

شهرری – رامین نیوز: با حضور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، معاون سیاسی و انتظامی فرماندار امام جمعه بخش قلعه نو و جمعی از مسئولین شهرستان ری بخشداران قدیم و جدید بخش قلعه نو تودیع و معارفه شدند. به گزارش خبرنگار رامین نیوز – هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و […]

شهرری – رامین نیوز: با حضور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، معاون سیاسی و انتظامی فرماندار امام جمعه بخش قلعه نو و جمعی از مسئولین شهرستان ری بخشداران قدیم و جدید بخش قلعه نو تودیع و معارفه شدند.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز – هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در این جلسه ضمن تشکر از خدمات ملک آبادی بخشدار سابق در راه اندازی بخشداری قلعه نو بیان داشتند: ملک آبادی زحمات زیادی برای راه اندازی بخشداری تازه تاسیس قلعه نو و نیز ایجاد زیرساخت های اداری در این بخش کشیدند که از زحمات این برادر عزیز تشکر می نماییم، اما مسئولیت ها دائمی نیست و هر آمدنی رفتنی هم دارد و اگر مسئولی خوب کار کند و وقت خود را صرف خدمت به مردم کند هنگام رفتن سربلند است و دعای خیر مردم همیشه پشت سر وی خواهد بود. اما کسی که امروز بعنوان خدمتگذار شما مردم خوب قلعه نو معرفی می شود، فردی است پر تلاش و علاقمند به خدمت که از سلامت لازم برخوردار است و انرژی و توان لازم را برای پیگیری عقب افتادگی ها و نیازهای بخش تازه تاسیس قلعه نو را دارد، امیدواریم با قانونمداری و امانتداری که در وجود ایشان سراغ دارم ، با تلاش مضاعف در جهت رفع مشکلات اقدام کند.

معاون استاندار تهران تصریح کرد: دولت از نظر اقتصادی هم اکنون در شرایط سختی قراردارد، لذا برای عبور از این وضعیت مسئولان باید مدیریت درست منابع و استفاده مناسب از امکانات و ظرفیت های موجود را در دستور کار قرار دهند.

وی اظهارداشت: دولت تدبیر و امید عهد کرده با مردم صادقانه و شفاف سخن بگوید و وعده هایی را به مردم بدهد که بتواند به آنها جامه عمل بپوشاند.شاید این کار در ابتدا نارضایتی عده ای را به بار آورد اما مطمئن هستیم در ادامه مسیر رضایتمندی و جلب اعتماد مردم را در پی خواهد داشت.

جمالی پور تاکید کرد: خوشبختانه مردم ایران همه چیز را با تیز بینی رصد می کنند و ثابت کرده اند که ملتی فهیم وقدر شناس هستند و با مسولین که از روی صداقت با آنها رفتار می کنند در جهت پیشبرد امور همدلی و همراهی می کنند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری با اشاره به برخی بد اخلاقی ها در خصوص تخریب دولت تصریح کرد: برخی ها فکر می کنند که با تخریب و شایعه سازی علیه دولت می توانند منافع گروهی و جریانی خود را تامین کنند غافل از این که هرچه تخریب ها در نظام علیه دولت بیشتر باشد به همان میزان بی اعتمادی در میان مردم نسبت به نظام بیشتر خواهد شد و این چیزی جز نفع دشمن را در پی نخواهد داشت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*