۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 8585
  • ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۷
  • 109 بازدید
  • ارسال توسط :

بخشدار مرکزی ورامین از روستای باغخواص بازدید بعمل آورد

ورامین – ابتکار ورامین: بخشدار مرکزی به همراه ریئس بنیاد مسکن و برخی از مسئولین واحد های بخشداری مرکزی و کارشناسان بنیاد مسکن از روستای باغخواص بازدید کردند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین – پیرو بازدید های روستایی بخشدار مرکزی به همراه رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ورامین […]

ورامین – ابتکار ورامین: بخشدار مرکزی به همراه ریئس بنیاد مسکن و برخی از مسئولین واحد های بخشداری مرکزی و کارشناسان بنیاد مسکن از روستای باغخواص بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین – پیرو بازدید های روستایی بخشدار مرکزی به همراه رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ورامین جهت سرکشی و حل مشکلات از روستای باغخواص بازدید بعمل آورد .

وی ضمن بازدید میدانی از معابر روستا و پروژه ای عمرانی احداث شده و در حال احداث این روستا گفت : بهترین عبادتها همین خدمت کردن به مردم زحمت کش روستائیان است.

وی افزود : یکی از اهداف دولت تدبیر و امید رسیدگی به امور روستائیان است و این مهم به جدیت در مجموعه فرمانداری شهرستان ورامین و بخشداری مرکزی در حال انجام است.

لازم به ذکر است این بازدید درپایان جلسه ای در محل دهیاری برگزارگردید ومقرر شد بعد از انجام طرح تعویض و بازگشایی معابر برخی از خیابانها وکوچه های مورد نظر دهیاری با کمک مردم وپیگیری شورای اسلامی روستا در صورت تخصیص اعتبار بخشداری بهمراه بنیاد مسکن اقدام به بهسازی و ایمن سازی معابر نمایند .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*