۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی
  • شناسه : 6282
  • ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۶
  • 88 بازدید
  • ارسال توسط :

بخش کشاورزی در اقتصاد و امنیت غذایی جایگاه ویژه ای دارد

پیشوا – ابتکارورامین: مشاور استاندار و مدیرکل حوزه استانداری تهران در حاشیه سفر به شهرستان پیشوا از روند تولید محصولات گلخانه ای و پرورش ماهیان زینتی بازدید کرد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری پیشوا- فرماندار شهرستان پیشوا در این بازدید ضمن اشاره به مزیت های کشت گلخانه ای، گفت: از مزایای تولیدات […]

پیشوا – ابتکارورامین: مشاور استاندار و مدیرکل حوزه استانداری تهران در حاشیه سفر به شهرستان پیشوا از روند تولید محصولات گلخانه ای و پرورش ماهیان زینتی بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری پیشوا- فرماندار شهرستان پیشوا در این بازدید ضمن اشاره به مزیت های کشت گلخانه ای، گفت: از مزایای تولیدات گلخانه ای نسبت به تولید در فضای باز می توان به کاهش مصرف آب، افزایش تولید در سطح، عدم وابستگی تولید به شرایط محیطی، امکان بازاریابی مناسب و تنظیم برنامه کشت مطاق با نیاز بازار اشاره کرد که بحمدالله این نوع کشت در شهرستان پیشوا با استقبال خوب کشاورزان روبرو شده است.

عباس ملکوتی خواه با بیان اینکه بخش کشاورزی در عرصه اقتصاد و امنیت غذایی دارای جایگاه ویژه ای است، اظهار داشت: وسعت زمین مناسب در این شهرستان یکی از عوامل مهم افزایش تولیدات کشاورزی و گلخانه ای است و زیرساخت های لازم برای ایجاد مجتمع های گلخانه ای در شهرستان کاملا فراهم است.

مشاور استاندار و مدیرکل حوزه استانداری تهران نیز در این بازدید بیان کرد: شهرستان پیشوا از لحاظ تولید محصولات گلخانه ای سهم مهمی را در استان تهران دارد و تولید صیفی جات با فناوری روز و کاملا بهداشتی، یک قابلیت مهم در بخش کشاورزی شهرستان پیشوا محسوب می شود.

جعفر نادری افزود: توسعه کشاورزی و صنایع وابسته به آن یکی از اولویت ها می باشد که باید همه در راستای اجرا و تحقق آن اهتمام ویژه داشته باشیم تا بتوانیم علاوه بر بالا بردن سرانه تولید به اقتصاد کشور نیز کمک نماییم.

نادری افزود: شهرستان پیشوا قابلیت های خوبی درحوزه کشاورز و دامپروری دارد که با حمایت های لازم می توان افزایش سرانه تولید و اقتصاد مردم منطقه را رقم زد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*