۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 7343
  • ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱:۱۹
  • 154 بازدید
  • ارسال توسط :

برای اولین بار در شهرستان های کشور سیستم هوشمند تاکسیرانی در ورامین راه اندازی می شود/ کرایه تاکسی ورامینی ‌ها کارتی می‌شود

ورامین – ابتکار ورامین: برای اولین بار در شهرستان های استان تهران سیستم هوشمند تاکسیرانی در ورامین با توجه به نقش کلیدی تاکسی در فضای شهری و حمل و نقل همگانی و ضرورت توجه به تاکسی های درون شهری راه اندازی می شود. به گزارش خبرنگار ما – تاکسی هایی که زیرنظر سازمان تاکسیرانی ورامین […]

ورامین – ابتکار ورامین: برای اولین بار در شهرستان های استان تهران سیستم هوشمند تاکسیرانی در ورامین با توجه به نقش کلیدی تاکسی در فضای شهری و حمل و نقل همگانی و ضرورت توجه به تاکسی های درون شهری راه اندازی می شود.

به گزارش خبرنگار ما – تاکسی هایی که زیرنظر سازمان تاکسیرانی ورامین در حال خدمت به شهروندان هستند از اعتماد عمومی و اطمینان اجتماعی بسیاری از شهروندان برخوردارند و این مهم بر همگان آشکار می باشد.

“سید حسن حسینی نسب” مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ورامین با تشکر و قدر دانی از زحمات “سید محسن رضایی”رییس شورای اسلامی شهر ورامین در مصاحبه با وارنا شهر افزود:در صدد هستیم تا طرح هوشمند سازی تاکسیرانی شهر ورامین در ۶ ماهه اول امسال راه اندازی شود.

حسینی با اشاره به مزایای طرح هوشمند سازی سیستم تاکسیرانی ادامه داد:سیستم های سنتی قبلی با نصب سیستم هوشمند کنار می رود و سیستم هوشمند جایگزین آن می شود.

***کرایه تاکسی ورامینی ‌ها کارتی می‌شود

حسینی نسب اظهار داشت: طرح بعدی که آینده ای نه چندان دور در تهیه و تدارک آن بعد از راه اندازی سیستم هوشمند تاکسیرانی بر روی آن متمرکز شده ایم کارتی شدن کرایه تاکسی ها می باشد که امیدواریم تا پایان سال اجرایی شود.

پروژه به‌کارگیری کارت هوشمند شهری و کارت‌های بانکی در سیستم حمل‌ونقل شهری از سال‌ها پیش مطرح شد.

بر این اساس، در اکثر استان‌های کشور با صدور کارت‌های هوشمند شهری امکان پرداخت الکترونیکی در سطوح حمل‌ونقل شهری همچون اتوبوس و مترو فراهم شد، اما این پروژه کمتر توانسته در سطح تاکسی‌های شهری پیاده‌سازی شود و غالبا به‌صورت جزیره‌ای اجرا شده است. با وجود این، سازمان تاکسیرانی شهرداری ورامین قصد دارد تا این فاز حمل‌و‌نقل هوشمند را در شهرستان ورامین پیاده‌سازی کند.

***تاکسی های ورامین چرخشی می شوند

مدیر عامل تاکسیرانی شهرداری ورامین اظهار داشت:با تاکید رییس محترم شورای اسلامی شهر ورامین مبنی بر سهولت و دسترسی آسان همشهریان به مقاصد خود در شهر بر آن هستیم تا نسبت به چرخشی شدن تاکسی ها و برخورداری شهروندان از سرویس دهی تاکسی ها تا خرداد ماه امسال انجام شود.

وی به ایجاد ۱۲۰ فرصت شغلی در خط متروی ورامین به متروی شهر ری اشاره کرد و تصریح کرد:در این سامانه چندین هزار مسافر در مسیر ورامین به مترو و بالعکس را سرویس دهی می کند که در نوع خود اقدامی کم نظیر می باشد.

حسینی با تشکر و قدر دانی از عوامل اجرایی منطقه ۲۰ شهر ری در خصوص همکاری و مساعدت واگذاری زمین ایستگاه ورامین در متروی شهرری ادامه داد:لازم می دانم در اینجا از زحمات فرماندارمحترم،معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲۰ و مدیر عامل محترم سازمان تاکسیرانی شهر تهران بابت همکاری بی نظیر شان سپاس گزاری کنم.

***ایستگاه های جدید تاکسیرانی در ورامین ایجاد می شود

سید حسن حسینی نسب مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ورامین در ادامه از راه اندازی ایستگاه های جدید تاکسیرانی در میدان های رازی،امام حسین ع، ولی عصر عج، کارخانه قند ،شهرک مدرس و خیرآباد خبر داد وگفت:امیدواریم بتوانیم این اقدامات اساسی را که تحول عظیمی در سازمان تاکسیرانی ورامین می باشد را با حمایت فرمانداری،شورای اسلامی شهر و شهردار محترم به سرانجام برسانیم.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*