۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 1112
  • ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۹:۳۹
  • 150 بازدید
  • ارسال توسط :

برای معرفی شهرستان پیشوا تمامی پتانسیل های موجود در عرصه فرهنگ و هنر را بکار می گیریم

پیشوا – رامین نیوز: شهردار پیشوا در دومین جلسه هماهنگی هفته فرهنگ و هنر با سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا در سالجاری دیدار و گفتگو کرد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- شیرزاد یعقوبی شهردار این شهرستان با در نظر گرفتن اهمیت برگزاری برنامه هفته فرهنگ و هنر شهرستان در برج میلاد و […]

پیشوا – رامین نیوز: شهردار پیشوا در دومین جلسه هماهنگی هفته فرهنگ و هنر با سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا در سالجاری دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- شیرزاد یعقوبی شهردار این شهرستان با در نظر گرفتن اهمیت برگزاری برنامه هفته فرهنگ و هنر شهرستان در برج میلاد و معرفی شهر پیشوا با امیرحسین طاهری سرپرست این اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در فروردین سالجاری در محل جلسات اداره ارشاد دیدار و گفتگو کرد.

امیرحسین طاهری سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا در این دیدار گفت: با توجه به قدمت تاریخی و کهن شهرستان پیشوا  باید  برای معرفی فرهنگ و هنر این تمامی پتانسیل های موجود در عرصه فرهنگ و هنر را بکار گیریم.

 طاهری با تاکید بر اینکه  ما می توانیم در هفته فرهنگ و هنر جنوب شرق استان تهران در برج میلاد معرف خوبی برای شهرستان پیشوا که مبداء قیام ۱۵ خرداد ۴۲ است باشیم افزود: وجود بارگاه مطهر امام زاده جعفربن موسی الکاظم(ع) در این شهرستان و آداب و رسوم و فرهنگ موجود در شهرستان  بهترین گزینه ها برای معرفی شهرستان پیشوا  است.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان پیشوا تصریح کرد:  از تمامی انجمنهای فرهنگی و هنری در شهرستان برای این برنامه دعوت به همکاری کرده ایم که در این راستا انجمنهای هنرهای نمایشی، انجمن هنرهای تجسمی، انحمن خوشنویسی، انجمن موسیقی، انجمن شعر و ادب شهرستان و انجمن توانیایان موسی بن جعفر(ع) اعلام آمادگی کرده اند درهفته فرهنگ و هنر که در تاریخ ۳۰ فروردین لغایت تا ۵ اردیبهشت  در برج میلاد تهران برگزار می شود با ما همکاری نمایند.

شهردار پیشوا نیز در دیدار با سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا گفت: خوشبختانه در سال های اخیر شهرداری این منطقه با رویکرد کاملا فرهنگی به برخی از حوزه های هنری ورود پیدا کرده که این امر فرصت مشارکت مردمی را در برخی برنامه های فرهنگی وهنری افزایش خواهد داد.

وی در ادامه افزود: در جلسه آینده که روز ۲۶ اردیبهشت در فرمانداری شهرستان پیشوا برای هفته فرهنگ و هنر شهرستان در برج میلاد تشکیل می شود راه های هرچه با شکوه تر برگزار شدن این برنامه توسط مدیران شهرستان پیشوا بررسی می شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*