۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 28424
  • ۰۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۴
  • 171 بازدید
  • ارسال توسط :
برجسته ترین ویژگی شهدا ولایت پذیری آنهاست
برجسته ترین ویژگی شهدا ولایت پذیری آنهاست

برجسته ترین ویژگی شهدا ولایت پذیری آنهاست

پاکدشت – آبرومند: یکی از برجسته ترین و شاخص ترین ویژگی شهدا که باعث شده نام و یاد آنان پس از گذشت سال ها بر دل ها حک شود همان اطاعت پذیری و تبعیت محض از امام و ولی زمان خود بوده است. برجسته ترین ویژگی شهدا ولایت پذیری آنهاست به گزارش خبرنگار ما – […]

پاکدشت – آبرومند: یکی از برجسته ترین و شاخص ترین ویژگی شهدا که باعث شده نام و یاد آنان پس از گذشت سال ها بر دل ها حک شود همان اطاعت پذیری و تبعیت محض از امام و ولی زمان خود بوده است.

برجسته ترین ویژگی شهدا ولایت پذیری آنهاست

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام حسن لزومی امام جمعه شهرستان پاکدشت در مراسم گرامی داشت بیست و هشتمین سالگرد شهادت سردار ” بهزاد تفرشی ” از شهدای نیروی انتظامی که در روستای ” فیلستان ” شهرستان پاکدشت برگزار شد گفت: ما هرچه داریم از عظمت، عزت و جانفشانی جوانانی است که با ایثار و از خودگذشتگی از نظام و انقلاب اسلامی دفاع کردند و امروز نیز در نزد پرورگار خود زنده اند.

وی با بیان اینکه شهدا چشم و چراغ ما هستند افزود: یادبود شهدا برای این است که بدانیم قیام ، کلام و پیام شهدا برای تقویت خط ولایت و تداوم بخشیدن خط امام و رهبری و بصیرت‌افزایی و خدمت‌ بی منت به مردم بوده است.

حجت الاسلام لزومی با بیان اینکه شهید “بهزاد تفرشی” در لحظه شهادت بسیار خوشحال بود ، بیان داشت: وی با رشادت های خود در صحنه های نبرد با اشرار به عزتی از جانب خدا دست یافت و در معامله دو طرفه با خدا در ازای شهادت به سربلندی رسید.

امام جمعه شهرستان پاکدشت در این مراسم با اشاره به ولایت پذیری و تبعیت محض شهدا از ولی فقیه به عنوان برجسته ترین ویژگی آنان، گفت: تاریخ اسلام و انقلاب شکوهمند ایران اسلامی حکایت از آن دارد که یکی از برجسته ترین و شاخص ترین ویژگی شهدا که باعث شده نام و یاد آنان پس از گذشت سال ها بر دل ها حک شود و راهشان پر رهرو گردد همان اطاعت پذیری و تبعیت محض از امام و ولی زمان خود بوده است.

گفتنی است، شهید بهزاد تفرشی، در سال ۷۰ در منطقه زاهدان حین درگیری با اشرار به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*