۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » ري » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 28819
  • ۰۷ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۱
  • 68 بازدید
  • ارسال توسط :
برخورد جدی قوه قضاییه با مفسدین اقتصادی و هنجارشکنان در جامعه
برخورد جدی قوه قضاییه با مفسدین اقتصادی و هنجارشکنان در جامعه

برخورد جدی قوه قضاییه با مفسدین اقتصادی و هنجارشکنان در جامعه

ری – آبرومند: امام جمعه ری به برخورد جدی قوه قضاییه با مفسدین اقتصادی و هنجارشکنان در جامعه تاکید کرد.   به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام سید علی شاهچراغی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته ری با اشاره به اینکه امام صادق در زمان خود با جلوگیری از اقدامات فرهنگی به مبارزه می پرداخت […]

ری – آبرومند: امام جمعه ری به برخورد جدی قوه قضاییه با مفسدین اقتصادی و هنجارشکنان در جامعه تاکید کرد.

 

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام سید علی شاهچراغی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته ری با اشاره به اینکه امام صادق در زمان خود با جلوگیری از اقدامات فرهنگی به مبارزه می پرداخت اظهار داشت: تحکیم اعتقادات و تحکیم دین از طریق شاگردان امام صادق (ع) یکی از راه هایی بود که امام صادق (ع) برای مبارزات فرهنگی از آن بهره جست.

 

شاهچراغی در ادامه با بیان اینکه جامعه امروز باید فارغ از هر حزب یک راه تحت هدایت رهبری را انتخاب کنند تا دچار گمراهی نشوند گفت: امام صادق (ع) از ۳ راه به مقابله فرهنگی با دشمن پرداخت که ایجاد روابط با دیگران و برگزاری جلسات و داشتن اخلاق نیکو این هجمه ها را خنثی کردند.

 

امام جمعه ری با اشاره به اینکه قوه قضاییه در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی هر دولت به سهم خود باری از دوش نظام برداشته است افزود: دشمنان سعی دارند با توجه به شکست نظامی که خورده اند از راه فرهنگی وارد شوند و به نظام اسلامی ما ضربه بزنند.

 

وی اظهار داشت: از دستگاه قضایی می خواهیم با بصیرت و ایجاد مدیریت جهادی جهت حل مشکلات قوه قضاییه و کم کردن شکایات و پرونده های ورودی گام بردارد و همچنین برخورد جدی با قاضیانی که دچار خطا شده اند را در دستور کار خود قرار دهند.

 

خطیب جمعه ری با بیان اینکه حل مشکلات اقتصادی مردم نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است گفت: از دستگاه قضایی می خواهیم با مفسدان اقتصادی به طور ویژه برخورد کند و نسبت به هنجارشکنان در جامعه قوانین را به خوبی اجرا نمایند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*