۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 33091
  • ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۴
  • 7 بازدید
  • ارسال توسط :
برخورد قاطع با مفاسد اقتصادی نیازمند نظارت بیشتر و رعایت قوانین است
برخورد قاطع با مفاسد اقتصادی نیازمند نظارت بیشتر و رعایت قوانین است

برخورد قاطع با مفاسد اقتصادی نیازمند نظارت بیشتر و رعایت قوانین است

دماوند – آبرومند: معاون منابع انسانی اداره کل صنعت و معدن استان تهران گفت: برخورد قاطع با مفاسد اقتصادی نیاز به دقت و نظارت کافی دارد که می‌توان با همکاری و تعامل بیشتر بین صنوف، اتحادیه‌ها، تولیدکنندگان و صنعتگران، با رعایت دقیق قوانین، این مهم را محقق کرد. به گزارش خبرنگار ما – تیمور پورحیدری، […]

دماوند – آبرومند: معاون منابع انسانی اداره کل صنعت و معدن استان تهران گفت: برخورد قاطع با مفاسد اقتصادی نیاز به دقت و نظارت کافی دارد که می‌توان با همکاری و تعامل بیشتر بین صنوف، اتحادیه‌ها، تولیدکنندگان و صنعتگران، با رعایت دقیق قوانین، این مهم را محقق کرد.

به گزارش خبرنگار ما – تیمور پورحیدری، روز شنبه در حاشیه مراسم تکریم و معارفه رئیس سابق و جدید اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند که با حضور اعضای اتحادیه ها و مجمع امور صنفی در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: دوران مسئولیت بهترین فرصت برای خدمت رسانی است و چه خوب که این دوران پر از موفقیت و سربلندی باشد.

 

وی با بیان اینکه مسئول سابق این نهاد در شهرستان اقدامات ارزشمندی را به منصه ظهور رسانده و امروز نیز شاهد حضور معاون سابق ایشان در این مسئولیت هستیم، خاطرنشان کرد: عمده ترین ویژگی یک مدیر رضایت مندی عمومی است که خوشبختانه با توجه به شرایط سخت اقتصادی و محدودیت ها، یکی از ادارات موفق و بدون حاشیه ما در سطح استان، اداره صمت شهرستان دماوند است.

 

این مقام مسئول بیان داشت: ایجاد فضای کسب و کار مورد قبول و حفظ شرایط مطلوب و همچنین استفاده از تمامی ظرفیت‌های منطقه با تعامل دو سویه در تحقق اشتغال و تولید از مهم ترین اولویت ها است که این نهاد در دستور کار قرار دهد.

 

در ادامه این نشست، حجت الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی، امام جمعه دماوند نیز در این جلسه اظهار داشت: در سالی که به عنوان سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است، رفع موانع تولید را با حمایت از واحد های تولیدی و فراهم سازی زمینه اشتغال در دستور کار قرار دهیم.

 

شاهرخ جهانشاهی، معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان دماوند نیز در این جلسه ضمن تشکر از رئیس سابق و آرزوی موفقیت برای رئیس جدید اداره صمت شهرستان دماوند، تصریح کرد: رونق در تولید، کمک بسزایی به اقتصاد کشور خواهد کرد و توجه به این مهم می تواند زمینه اشتغال و تقویت کسب و کار را افزایش دهد.

 

وی ادامه داد: رویکرد دولت حمایت از اشتغال و تولید است که می توان با فراهم سازی زمینه های مناسب و استفاده از ظرفیت های منطقه، در این خصوص گام برداشت.

 

همچنین فاطمه فرزام، معاون اداری، مالی و برنامه ریزی شهرستان دماوند نیز گفت: اداره صمت شهرستان دماوند دبیر دو کارگروه تنظیم بازار و رفع موانع تولید شهرستان است که نقش مهمی را در بخش نرخ گذاری، رصد بازار و جلوگیری از تنش ها، تقویت زیرساخت های بخش تولید و دیگر موارد ایفا می کند.

 

آرش آقاجان احمدی، سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند نیز در این جلسه به تعامل و همکاری بین اتحادیه ها، اصناف، واحد های تولیدی و صنعتگران تاکید کرد و گفت: نقش مهم صاحبان صنایع در اشتغال شهرستان نقش مهم و تاثیرگذاری است که کوتاهی در این مهم مشکلاتی را به همراه خواهد داشت.

 

وی ادامه داد: در شرایطی قرار داریم که برای رفع مشکلات و جلوگیری از آسیب های بخش تولید بیش از پیش نیازمند تلاش هستیم و امروز با توجه به آمارهای اداره کار شهرستان، آمار بیکاری در منطقه روبه کاهش است که امید داریم با توسعه شهرک های صنعتی شهرستان، بیکاری به صفر رسانیم.

 

لازم به ذکر است، موسی احمدی، ۷ سال رئیس اداره صمت شهرستان بود و امروز نیز آرش آقاجان احمدی با داشتن ۲۱ سال سابقه فعالیت در این نهاد و یک دهه فعالیت در حوزه معاونت اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان های دماوند و پردیس، این مسئولیت را برعهده گرفته است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*