۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » سیاسی » عناوین اصلی » کرمان
  • شناسه : 53612
  • ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۷
  • 3 بازدید
  • ارسال توسط :
برخی بخش‌های طرح تسهیل مجوز کسب و کار را قبول ندارم
برخی بخش‌های طرح تسهیل مجوز کسب و کار را قبول ندارم

برخی بخش‌های طرح تسهیل مجوز کسب و کار را قبول ندارم

کرمان- آبرومند: نماینده مردم شهرستان‌های شرقی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی قسمت‌های طرح تسهیل مجوز کسب و کار که تصویب شده را قبول ندارم اما منتظر نظر شورای نگهبان هستیم؛ البته بخش های زیادی از این طرح مثبت است و احتمالا تایید خواهد شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا […]

کرمان- آبرومند: نماینده مردم شهرستان‌های شرقی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی قسمت‌های طرح تسهیل مجوز کسب و کار که تصویب شده را قبول ندارم اما منتظر نظر شورای نگهبان هستیم؛ البته بخش های زیادی از این طرح مثبت است و احتمالا تایید خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت‌الاسلام و المسلمین موسی غضنفرآبادی روز دوشنبه در حاشیه جلسه شورای اداری شهرستان بم به خبرنگار ایرنا بیان کرد: در طرح تسهیل مجوز کسب و کار بسیاری از موضوعات دست و پاگیر ارائه مجوزها برطرف خواهد شد و باید از ظرفیت های خوب این طرح استفاده کنیم.

 

نماینده مردم شهرستان های بم، نرماشیر، فهرج و ریگان در مجلس ضمن اشاره به اینکه بی محابا مجوز دادن‌ به افراد نیز خسارت می زند بیان داشت: البته قسمت های مثبت طرح را باید برداشت کنیم.

 

افراد بومی اولویت سرمایه‌گذاری در شرق کرمان

 

غضنفرآبادی با اشاره به اینکه طرح تسهیل مجوز کسب و کار بحث خوبی برای سرمایه گذاری است توضیح داد: برای دادن مجوز توانمندی و ظرفیت فرد هم سنجیده شود زیرا اگر ما سخت بگیریم و کوتاهی کنیم مطمئنا سرمایه گذارانی از جاهای دیگر وارد شرق استان کرمان می شوند و مجوز می گیرند.

 

به گفته وی شهرستان های شرقی استان کرمان دارای ظرفیت هایی مختلفی هستند و اولویت سرمایه گذاری نیز با افراد بودمی این منطقه است.

 

طرح ارتقای شهر بروات ارایه شده است

 

غضنفرآبادی درباره درخواست مردم بروات مبنی بر ارتقای این شهر به شهرستان گفت: هر مکانی برای ارتقا نیازمند ارائه طرح است و از لحاظ شکل باید آماده بررسی و طراحی باشد به طور مثال برای ارتقای شهر بروات به شهرستان باید دو بخش برای این شهر در نظر گرفته شود.

 

وی ادامه داد: طرح پیشنهادی ارتقای بروات به شهرستان به تقسیمات کشوری استان داده شده و باید ببینیم امکان تعریف یک بخش دیگر و همچنین ۲ دهستان برای این منطقه وجود دارد یا خیر؟

 

نماینده مردم شهرستان های شرقی استان کرمان در مجلس با اشاره به ارتقای بخش روداب غربی به شهر نیز بیان کرد: در این زمینه طرحی به وزارت کشور ارسال شده و در صورت موافقت دولت در بحث تقسیمات کشوری مشکل این بخش نیز حل خواهد شد.

 

مخالف برخی مفاد طرح صیانت هستم

 

غضنفرآبادی درباره طرح صیانت از فضای مجازی خاطرنشان کرد: بنده موافق این طرح و البته مخالف قبرخی مواد آن هستم؛ امروز هم این طرح در کمیسیون مشترک مورد بررسی قرار می گیرد.

 

وی گفت: با برخی از مواد این طرح مخالف هستم اما کلیات طرح خوب و نیازمند چکش کاری و کارشناسی دقیق است.

 

غضنفرآبادی اظهارداشت: با اجرای طرح صیانت از فضای مجازی ضمن اینکه نیازمندی های داخل کشور تامین خواهد شد همچنین کمک می کند تا فضای مجازی مورد تاخت و تاز برخی از جریان های ضد انقلاب قرار نگیرد.

 

نماینده مردم شهرستان های بم، نرماشیر، فهرج و ریگان در مجلس شورای اسلامی درباره انتقال آب سد نسا به شهرهای بم و بروات نیز گفت: مسئولان وزارت نیرو قول داده اند طرح انتقال آب حداکثر طی یک ماه آینده به صورت تصفیه نشده انجام شود.

 

ضرورت انتقال آب به شرق کرمان

 

وی همچنین درباره انتقال آب از خلیج فارس برای شهرستان های شرق استان کرمان نیز گفت: با توجه به خشکسالی های پی در پی و خطرناک و همچنین خشکیدگی بسیاری از چاه ها و قنات ها مسئولان باید فکری کنند.

 

غضنفرآبادی افزود: تنها راه نجات شهرستان های شرقی استان کرمان انتقال آب از خلیج فارس یا دریای عمان است در غیر این صورت در آینده نه چندان دور احتمال دارد برخی مناطق ما خالی از سکنه شود.

 

شهرستان بم در فاصله ۱۹۵ کیلومتری از شرق مرکز استان استان کرمان واقع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*