۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پرديس » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 47913
  • ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۱
  • 10 بازدید
  • ارسال توسط :
بررسی روند اجرای طرح شهید سلیمانی در شهرستان پردیس
بررسی روند اجرای طرح شهید سلیمانی در شهرستان پردیس

بررسی روند اجرای طرح شهید سلیمانی در شهرستان پردیس

پردیس – آبرومند: جلسه بررسی روند اجرای طرح شهید سلیمانی و افزایش هماهنگی ها برای اجرای بهتر این طرح در شهرستان پردیس به ریاست توکل لطفی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و در محل سالن جلسات فرمانداری پردیس برگزار شد.   به گزارش خبرنگار ما – لطفی در ابتدای این جلسه اجرای طرح شهید […]

پردیس – آبرومند: جلسه بررسی روند اجرای طرح شهید سلیمانی و افزایش هماهنگی ها برای اجرای بهتر این طرح در شهرستان پردیس به ریاست توکل لطفی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و در محل سالن جلسات فرمانداری پردیس برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار ما – لطفی در ابتدای این جلسه اجرای طرح شهید سلیمانی را یکی از اقدامات موثر کشوری برای کنترل بیماری کرونا دانست و گفت: این طرح اهمیتی اساسی در تامین سلامتی مردم شهرستان دارد و دستگاه های درگیر به ویژه ناحیه مقاومت بسیج و شبکه بهداشت و درمان برای اجرای این طرح در شهرستان بسیار پرتلاش ظاهر شده‌اند.

 

لطفی با اشاره به احتمال شیوع موج چهارم بیماری کرونا افزود: باید حساسیت مردم افزایش پیدا کرده و رعایت شیوه نامه های بهداشتی در مراکز تجمع جمعیتی به ویژه با توجه به حضور مردم در مراکز خرید برای تامین مایحتاج نوروزی بسیار جدی گرفته شود تا زنجیره شیوع این بیماری و صدمات وارد شده از این بیماری در شهروندان و شهرستان کاهش پیدا کند.

 

در ادامه رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گزارشی از روند اقدامات، آمار افراد و خانواده های غربالگری شده و اقدامات حمایتی و درمانی انجام گرفته در این طرح ارائه کرد و پس از تبادل نظر حاضران مقرر شد شهرداری ها ضمن بررسی شرایط رعایت شیوه نامه های بهداشتی در مراکز تجمع جمعیتی نسبت به برخورد قانونی با دستفروشان و بساط گران اقدام کنند همچنین در راستای کنترل و نظارت بر عملکرد تالارهای پذیرایی، اداره صمت و اتاق اصناف بر اساس آخرین دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با کرونا برنامه ریزی و اقدامات مربوطه را انجام دهند.

 

نظارت شبکه بهداشت و درمان و اداره ورزش و جوانان بر باشگاه ها و هیئت های ورزشی، کنترل فعالیت باغ تالارها در روستاها با همکاری بخشداران و تداوم همکاری دستگاهها با شبکه بهداشت و درمان و ناحیه مقاومت بسیج برای اجرای طرح شهید سلیمانی از مصوبات این جلسه بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*