۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » سیاسی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 56083
  • ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۰
  • 16 بازدید
  • ارسال توسط :
برنامه های فرهنگی هنری ستاد دهه فجر ورامین تشریح شد
برنامه های فرهنگی هنری ستاد دهه فجر ورامین تشریح شد

برنامه های فرهنگی هنری ستاد دهه فجر ورامین تشریح شد

ورامین- آبرومند: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ورامین، برنامه های فرهنگی هنری ستاد دهه فجر این شهرستان را تشریح کرد.   به گزارش خبرنگار ما – سعید طاهری پیش از ظهر پنجشنبه در خصوص برنامه‌های ایام الله دهه مبارک فجر در جمع خبرنگاران گفت: تجسم شکوه حضور مردمی رنجدیده از جور و ستم طاغوت […]

ورامین- آبرومند: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ورامین، برنامه های فرهنگی هنری ستاد دهه فجر این شهرستان را تشریح کرد.

 

به گزارش خبرنگار ما – سعید طاهری پیش از ظهر پنجشنبه در خصوص برنامه‌های ایام الله دهه مبارک فجر در جمع خبرنگاران گفت: تجسم شکوه حضور مردمی رنجدیده از جور و ستم طاغوت در به ثمر نشستن معجزه قرن برای مردم دنیا در سال ۵۷ این پیام را داشت که سردمداران کفر و ظلم بدانند که هیچ سلاحی نمی‌تواند در مقابل دریای عدالت خواهی مردمانشان مقاومت کند.

 

وی افزود: اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه همیشه به دنبال خلق جلوه‌هایی زیبا از حرکت‌هایی مبتنی بر روح عدالت و دوری جستن از جنگ و خونریزی بوده و هستند و در طول سالیان متمادی از عمر انقلاب اسلامی همیشه به دنبال خلق جلوه‌های ویژه از این حرکت‌ها بودند که در کشور ما از این دست اتفاقات کم رقم نخورده است.

 

طاهری چهل و سومین بهار زندگی و پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشت و تصریح کرد: هنرمندان مانند همیشه سعی کرده اند آثاری مبتنی بر حقیقت و شکوهی مانند دمیدن در روح یک جسم بی جان در آثار خود از به یادگار بگذارند و امسال نیز برای ایام الله دهه مبارک فجر به دنبال خلق آثاری بی بدیل هستند که مردم همیشه در صحنه ما علیرغم مشکلات موجود بار دیگر این حماسه‌ها را تکرار خواهند کرد.

 

مسئول کمیته فرهنگی و هنری ستاد دهه فجر ورامین برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی شامل نقاشی از ابنیه های تاریخی و مذهبی در ورامین، اجرای زنده هنرمندان در مسیر راهپیمایی، برگزاری عصر شعر انقلاب، اجرای جشنواره فیلم عمار، اجرای آواها و سرودهای انقلابی، نمایش آموزشی ویژه کودکان و اجرای نمایش خیابانی را از جمله برنامه‌های پیش بینی شده در این ایام ذکر کرد.

 

وی در پایان حضور اصحاب فرهنگ و هنر در ویژه برنامه‌های ایام الله دهه فجر و شرکت در راهپیمایی عظیم روز ۲۲ بهمن و ثبت این رویدادها را در قاب هنری خود، اجرای تئاتر خیابانی در راهپیمایی و ویژه برنامه‌های فرهنگی برای کودکان را از جمله این برنامه‌ها دانست.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*