۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك » ورزشی
  • شناسه : 4279
  • ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۹
  • 200 بازدید
  • ارسال توسط :

برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش در شهرستان قرچک

قرچک-ابتکارآنلاین:سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک برنامه هـای هفته تربیت بـدنی و ورزش را در این شهرستان تشـریح کرد. بشیر عزیزی اظهار داشت: هفته تربیت بدنی و ورزش زمان مناسبی است تا عمـوم مردم را در جهـت پرداختن به امر مهم ورزش ترغیب نمود. وی بیان نمود: در دین مبین اسلام بر حفظ سلامتی […]

قرچک-ابتکارآنلاین:سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک برنامه هـای هفته تربیت بـدنی و ورزش را در این شهرستان تشـریح کرد.

بشیر عزیزی اظهار داشت: هفته تربیت بدنی و ورزش زمان مناسبی است تا عمـوم مردم را در جهـت پرداختن به امر مهم ورزش ترغیب نمود.
وی بیان نمود: در دین مبین اسلام بر حفظ سلامتی بسیار تاٌکید شده است و همگان باید برای ارتقاء سلامتی خود امـر ورزش را در زندگی روزمره خود قرار دهند.
عزیـزی افـزود: هفته تربیت بدنی و ورزش فـرصت مغتنمی است تـا با ارائه برنامه های متنوع و شـاد ورزشی درسطح جامعه فرهنگ ورزش کردن را بین مردم تقویت نمائیم.
این مسئول ادامه داد: بـرای این هـفته حدود ۳۰ برنامه در رشته های مختلف ورزشـی در بخش آقـایان و بانوان از سـوی اداره ورزش و جوانان قرچک در نظر گرفته شده است.
عزیزی اذعان کرد: از جمله برنامه های این هفته می توان به برگزاری مسابقات دو همگانی، دوچرخه سواری، هـمایش ورزش صبحگاهی، ورزش های روستایی، داژبال، شنا، شطرنج، ژیمناستیک، فوتبال، بوکس، کاراته، کونگ فو و همچنین دیدار با خانواده هـای شهدا و جانبازان و گلباران مـزار شهدای گمنام قرچک اشاره نمود.
گفتنی است از ۲۶ مهر ماه تا ۲ آبان را به عنوان هفته تربیت بدنی و ورزش نـام گذاری شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*