۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » عناوین اصلی » گرمسار
  • شناسه : 40866
  • ۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰
  • 7 بازدید
  • ارسال توسط :
برپایی نمایشگاه استانی مد و لباس با جدیت پیگیری شود
برپایی نمایشگاه استانی مد و لباس با جدیت پیگیری شود

برپایی نمایشگاه استانی مد و لباس با جدیت پیگیری شود

گرمسار – آبرومند: امام جمعه گرمسار خواستار پیگیری جدی و اهتمام در برگزاری برپایی استانی نمایشگاه مد و لباس شد. به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا آرامی در دیدار با ریاست و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی که در محل دفتر امام جمعه برگزار شد گفت: حجاب و عفاف […]

گرمسار – آبرومند: امام جمعه گرمسار خواستار پیگیری جدی و اهتمام در برگزاری برپایی استانی نمایشگاه مد و لباس شد.

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا آرامی در دیدار با ریاست و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی که در محل دفتر امام جمعه برگزار شد گفت: حجاب و عفاف یکی از مواردی است که گاهاً در جامعه مورد غفلت واقع می شود و باید بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد.

 

وی ضمن بیان این مطلب تاکید کرد: رعایت حجاب و عفاف در جامعه می تواند در پیشگیری بسیاری از جرائم و مشکلات اجتماعی اثرگذار باشد و این موضوع باید در وهله اول در محیط خانواده و توسط والدین ، فرهنگ سازی شود.

 

امام جمعه گرمسار یادآور شد: در برخی موارد مشاهده می شود که افراد مختلف ، به ویژه بانوان با حجاب نامتعارف و زننده در جامعه حاضر می شوند که این مسئله موجب ترویج بدحجابی و بی حجابی و همچنین بروز مشکلات فرهنگی و اجتماعی در جامعه خواهد شد.

 

 

وی همچنین خاطرنشان کرد: مسئله حجاب یک مسئله کلی است و نه تنها توسط بانوان ، بلکه توسط آقایان نیز باید مورد توجه قرار گرفته و رعایت شود ، اما در اکثر موارد هرگاه سخن از حجاب به میان می آید اینگونه برداشت می شود که مسئله حجاب و عفاف فقط مختص بانوان است.

 

 

حجت الاسلام آرامی با تاکید بر این که برپایی نمایشگاه مد و لباس استانی به میزبانی شهرستان گرمسار با جدیت مورد پیگیری قرار گیرد ، اظهار کرد: برای برپایی نمایشگاه مد و لباس استانی باید از ظرفیت تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان استفاده کنیم تا اثرگذاری مطلوب و موردنظر حاصل شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*