۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » پيشوا » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 1987
  • ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۲
  • 294 بازدید
  • ارسال توسط :

برپایی کرسی تلاوت قرآن در پیشوا

پیشوا- رامین نیوز: به همت موسسه قرآنی امام خمینی(ره) کرسی تلاوت قرآن کریم در مسجد امام خمینی(ره) شهرستان پیشوا برگزار شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- سید سعید یاسینی امام جماعت مسجد حضرت امام(ره) پیشوا اظهار داشت: در نیمه اول ماه رجب سال جاری، شش کرسی تلاوت در این مسجد برگزار شد که کرسی شاخص […]

پیشوا- رامین نیوز: به همت موسسه قرآنی امام خمینی(ره) کرسی تلاوت قرآن کریم در مسجد امام خمینی(ره) شهرستان پیشوا برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- سید سعید یاسینی امام جماعت مسجد حضرت امام(ره) پیشوا اظهار داشت: در نیمه اول ماه رجب سال جاری، شش کرسی تلاوت در این مسجد برگزار شد که کرسی شاخص آن با مشارکت شبکه قرآن و معارف سیمای جمهوری اسلامی برپا شد.

یاسینی ادامه داد: از بین این شش کرسی تلاوت، قاریان محلی و منطقه در پنج کرسی آن اقدام به قرائت نموده و در کرسی پایانی از قاریان و گروه همخوانی بین المللی استفاده شده و آنها اجرای برنامه نمودند.

امام جماعت مسجد امام خمینی(ره) در ادامه قرآن را خورشید هماره تابان معرفی کرد و در توضیح آن گفت: قرآن کتاب هدایت همه انسانها در همه اعصار است و تا آنجا که نور بشریت وجود دارد قرآن نیز می تابد.

وی محتوای قرآن را برای همگان بسیار ارزشمند و سودمند خواند و افزود: هیچ فردی از قرآن بی نیاز نیست و همگان نیازمند قرآن هستند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*