۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » پرديس » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 3365
  • ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۶
  • 199 بازدید
  • ارسال توسط :

برپایی ۱۶۰ ساعت دوره های آموزش ضمن خدمت کارکنان شهرداری پردیس

پردیس – ابتکارآنلاین: مسئول واحد امور اداری شهرداری پردیس از برپایی ۱۶۰ ساعت دوره های آموزش ضمن خدمت برای کارکنان این مجموعه خبر داد. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – نادر قانع پور دریاسری اظهار داشت: این دوره های آموزشی با هدف به روز رسانی دانش پرسنل در راستای ارائه خدمات بهتر و شایسته تر به شهروندان […]

پردیس – ابتکارآنلاین: مسئول واحد امور اداری شهرداری پردیس از برپایی ۱۶۰ ساعت دوره های آموزش ضمن خدمت برای کارکنان این مجموعه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – نادر قانع پور دریاسری اظهار داشت: این دوره های آموزشی با هدف به روز رسانی دانش پرسنل در راستای ارائه خدمات بهتر و شایسته تر به شهروندان گرامی برگزار می شود.

این مسئول ادامه داد: آموزش به کارکنان و ارتقای سطح علمی آنها همواره یکی از اصلی ترین دغدغه های مجموعه خانواده بزرگ شهرداری پردیس بوده و هست، چراکه یکی از راه های رسیدن به شعار تکریم ارباب رجوع، وجود پرسنلی مجرب و در عین حال دارای دانش مناسب برای انجام امور اجرایی است.

وی با اشاره به مباحث مطروحه در دوره های آموزشی مذکور گفت: در این دوره ها موضوعاتی نظیر طرح طبقه بندی مشاغل، آیین نامه ها و دستورالعمل های اجرایی، تشریفات مناقصه و مزایده در شهرداری ها، قوانین و مقررات اداری و استخدامی و آشنایی با کمیسیون های مالی و معاملاتی در شهرداری ها از سوی اساتید مورد اشاره قرار گرفت.

amuzesh karkonan (3)

به گفته مسئول واحد امور اداری شهرداری پردیس، سازماندهی و تشکیلات سازمانی در شهرداری ها، آشنایی با ساختار و تشکیلات و مقررات شهرداری، کمیسیون ماده صد و انواع عوارض و نحوه محاسبه آن نیز در ردیف دیگر مباحث مورد طرح در دوره های آموزشی یاد شده قرار می گیرد.

این مسئول اضافه کرد: اصول تهیه و تنظیم اسناد مناقصه، قوانین و مقررات ساخت و سازها و نظارت اصول بر آنها، قوانین و مقررات درآمد نوسازی و ممیزی و … نیز در این طرح آموزشی از نظر اساتید کلاس دور نماند.

وی با اشاره به حدیثی از امیر مومنان حضرت علی(ع) بر نقش و جایگاه پراهمیت ارتقای سطح دانش کارکنان در راستای ارائه خدمات بهتر به مردم تاکید کرد و گفت: مولای متقیان حضرت علی(ع) در این باره می فرمایند که “در هر ظرفی که چیزی بگذارند گنجایش آن تنگ می شود، مگر ظرف دانش که هر چند در آن بیفزایند رو به فراخی می رود”.

c8a013f9-1896-40cd-887e-5e56bb6ebd5b_20140812_131755

این مسئول ادامه داد: همچنین رهبر معظم انقلاب بارها و بارها در بیانات گران سنگشان نظیر “اگر چه خدمت رسانی کار کم اهمیتی نیست اما در کنار خدمت رسانی، کارهای دقیق پژوهشی لازم است زیرا بدون آن، حتی خدمت رسانی هم ممکن است به درستی انجام نشود. عنصر تحقیق و پژوهش در همه جا به صورت یک اصل در مجموعه کارها و فعالیتهای حوزه باید مورد توجه قرار گیرد”، بر لزوم توسعه علمی جامعه در ابعاد مختلف تاکید داشته و دارند.

گفتنی است، در دوره های آموزشی ضمن خدمت کارکنان شهرداری پردیس، پرسنل دیگر شهرداری های شهرهای اطراف نظیر بومهن و رودهن نیز حضور داشتند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*