۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی » گرمسار
  • شناسه : 37853
  • ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۹
  • 86 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری آئین نکوداشت مرحوم علی جعفری در گرمسار
برگزاری آئین نکوداشت مرحوم علی جعفری در گرمسار

برگزاری آئین نکوداشت مرحوم علی جعفری در گرمسار

گرمسار – آبرومند: نشست اصحاب رسانه و آئین نکوداشت مرحوم علی جعفری به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در گرمسار برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما – نعمت الله قنبری نیکدل در نشست اصحاب مطبوعات و  رسانه و آئین نکوداشت مرحوم علی جعفری که در فرهنگسرای خورشید تابان گرمسار برگزار شد ، گفت: قبل […]

گرمسار – آبرومند: نشست اصحاب رسانه و آئین نکوداشت مرحوم علی جعفری به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در گرمسار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – نعمت الله قنبری نیکدل در نشست اصحاب مطبوعات و  رسانه و آئین نکوداشت مرحوم علی جعفری که در فرهنگسرای خورشید تابان گرمسار برگزار شد ، گفت: قبل از انقلاب رسانه های کوچک ، بر رسانه‌های بزرگ غلبه داشتند و علت آن نیز بخاطر معنویت حضرت امام خمینی(ره) بود.

 

وی ضمن بیان این مطلب افزود: بطور مثال در زمان قبل از انقلاب نوارهای کاست نسبت به رادیو و تلویزیون بیشتر مورد استقبال مردم قرار می‌گرفتند.

 

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار با اشاره به خدمات ارزنده مرحوم علی جعفری در حوزه مطبوعات و رسانه شهرستان ، تصریح کرد: در عصر حاضر نیز ماهواره‌ها و رسانه‌های اجتماعی سعی دارند بر سایر رسانه ها غلبه پیدا کنند و شاید بتوان گفت که تا حدودی موفق بوده اند.

 

 

وی در ادامه ضمن اشاره به اینکه امنیت روانی باید در رسانه ها مورد توجه قرار بگیرد خاطرنشان کرد: ضمن بیان انتقادات و البته راهکارها ، رسانه ها باید بر اساس شیوه‌های جدید مورد بازتعریف قرار بگیرند.

 

 

در ادامه این مراسم از خانواده مرحوم علی جعفری و برخی از اصحاب مطبوعات و رسانه به بیان خاطرات خود در مورد مرحوم جعفری پرداختند.

 

مرحوم علی جعفری متولد ۱۳۱۶ بوده و به عنوان اولین خبرنگار شهرستان و سرپرست “هفته‌نامه گرمسار” بوده و در مقطعی هم بعنوان نماینده خبری صدا و سیما در این شهرستان فعالیت داشته است.

 

 

وی پس از تحمل یک دوره بیماری در دی ماه سال جاری ، جان به جان آفرین تسلیم کرد.

 

در پایان این مراسم تابلوی خوشنویسی محمدحسین محمدی ، از هنرمندان خوشنویس شهرستان گرمسار به خانواده مرحوم جعفری اهدا شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*