۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پرديس » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 62848
  • ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۰
  • 11 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری آموزش مهارت‌های تجاری‌سازی کسب وکار در پارک فناوری پردیس
برگزاری آموزش مهارت‌های تجاری‌سازی کسب وکار در پارک فناوری پردیس

برگزاری آموزش مهارت‌های تجاری‌سازی کسب وکار در پارک فناوری پردیس

پردیس – آبرومند: رئیس مرکز رشد نخبگان پارک فناوری پردیس از برگزاری آموزش‌های متنوع و فشرده جهت فراگیری مهارت‌های اساسی مدیریت و تجاری سازی کسب و کار در این پارک خبر داد و گفت: این آموزش‌ها در راستای فراخوان عضویت در این مرکز برگزار می‌شود.   به گزارش خبرنگار آبرومند – محسن علی اکبریان با […]

پردیس – آبرومند: رئیس مرکز رشد نخبگان پارک فناوری پردیس از برگزاری آموزش‌های متنوع و فشرده جهت فراگیری مهارت‌های اساسی مدیریت و تجاری سازی کسب و کار در این پارک خبر داد و گفت: این آموزش‌ها در راستای فراخوان عضویت در این مرکز برگزار می‌شود.

 

به گزارش خبرنگار آبرومند – محسن علی اکبریان با اشاره به انتشار هفدهمین دوره فراخوان مسیر برای عضویت در مرکز رشد نخبگان این پارک اظهار داشت: فراخوان مسیر مرکز رشد فرصتی جدید برای فناوران، نوآوران و نخبگان کشور است و ثبت نام تا ۱۶ آذر ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: پس از طی مراحل اولیه بررسی و پذیرش طرح‌ها، تیم‌ها در فضای کار اشتراکی پارک فناوری پردیس با نام «کوآپ» مستقر می‌شوند و در طی این مدت دوره‌ آماده‌سازی که شامل برنامه‌ها و آموزش‌های متنوع و فشرده جهت فراگیری مهارت‌های اساسی مدیریت و تجاری سازی کسب و کار و عملیاتی کردن آن‌ها برگزار می شود.

 

این مسئول ادامه داد: تیم‌ها و شرکت‌های نوپای فعال در حوزه‌های کشاورزی و صنایع غذایی، سلامت و تجهیزات پزشکی، نفت، گاز و پتروشیمی، معدن و صنایع معدنی و فناوری اطلاعات، بازی و بازیی‌وارسازی (گیمیفیکیشن)، می‌توانند طرح‌های دارای ویژگی‌های شاخص از نظر تیم کاری، فناوری و نوآوری و مبتنی بر نیاز بازار را با مراجعه به نشانی eservices.techpark.ir ثبت نام کنند.

علی اکبریان افزود: مراحل پذیرش متقاضیان با تکمیل و ارسال فرم عضویت توسط صاحبان طرح آغاز می‌شود و فرآیند عضویت با ارائه‌ اطلاعاتی در مورد تیم کاری و طرح مورد نظر ادامه می‌یابد.

وی گفت: در صورت تایید اولیه طرح، جلسه معارفه به صورت عمومی و جلسه مصاحبه به صورت اختصاصی برگزار می‌ شود تا طرح‌ها از جنبه‌های ظرفیت بازار و امکان توسعه فنی مورد بررسی قرار گیرند.

رییس مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس یادآور شد: در گام بعدی با تایید کارشناسان مربوطه، تیم‌ها پس از پذیرش اولیه، به‌صورت فشرده برخی مهارت‌های مهم و اصلی راه‌اندازی و مدیریت کسب و کار را فرامی‌گیرند و در طول دوره به‌ صورت مستمر مورد ارزیابی و پایش قرار می‌گیرند، در صورت رسیدن به پایان دوره، در جلسه‌ داوری نهایی از طرح کسب‌وکار خود دفاع خواهند کرد و درصورت تایید، به عضویت مرکز رشد درخواهند آمد.

 

براساس این گزارش، متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و طرح سوالات، با شماره ۷۶۲۵۰۲۵۰-۰۲۱(داخلی ۲۲۲۵، ۲۲۲۷، ۱۵۰۱) تماس بگیرند.

 

به گزارش خبرنگار ایرنا، طبق آخرین آمارها، ۴۳۹ شرکت عضو پارک فناوری پردیس که از این تعداد ۱۹۶ شرکت تملیکی و ۶۰ شرکت استیجاری هستند و ۸۸ تیم نوپای عضو تحت پوشش این مجموعه نوآوری به شمار می روند.

 

در حال حاضر ۱۶۳ شرکت مستقر در این پارک دارای مجوز دانش‌بنیانی هستند و هشت هزار و ۹۰۰ نفر نیز در پارک فناوری پردیس مشغول به فعالیت هستند.

 

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*