۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی » فيروزكوه
  • شناسه : 45933
  • ۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۱
  • 17 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری اولین جلسه کمیته فرهنگی طرح شهید سلیمانی
برگزاری اولین جلسه کمیته فرهنگی طرح شهید سلیمانی

برگزاری اولین جلسه کمیته فرهنگی طرح شهید سلیمانی

فیروزکوه – آبرومند: سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فیروزکوه از برگزاری اولین جلسه کمیته فرهنگی طرح شهید سلیمانی در شهرستان، خبر داد.   به گزارش خبرنگار ما – سید حسن حسینی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فیروزکوه، از برگزاری اولین جلسه کمیته فرهنگی طرح شهید سلیمانی خبر داد و تصریح کرد: این جلسه […]

فیروزکوه – آبرومند: سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فیروزکوه از برگزاری اولین جلسه کمیته فرهنگی طرح شهید سلیمانی در شهرستان، خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار ما – سید حسن حسینی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فیروزکوه، از برگزاری اولین جلسه کمیته فرهنگی طرح شهید سلیمانی خبر داد و تصریح کرد: این جلسه با موضوع حافظان سلامت در پیشگیری از بیماری کرونا و هر خانه یک پایگاه سلامت به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

 

حسینی در خصوص اهداف این جلسه خاطر نشان کرد: جلسه کمیته فرهنگی طرح شهید سلیمانی با هدف مدیریت و کنترل کووید ۱۹ با استفاده از مشارکت های مردمی و قطع زنجیره انتقال ویروس با افزایش رعایت پروتکل های بهداشتی، کاهش میزان بستری در بیمارستان ها و کاهش میزان مرگ و میرها با حضور کارشناسان ادارات شهرستان برگزار شد.

 

وی همچنین تاکید کرد: پس از بحث و گفتگو در خصوص کنترل بیماری کرونا در شهرستان و اجرای دستورالعمل های اجرایی، مواردی مطرح شد که از آن جمله می توان به ارسال پیام فرهنگی جهت کنترل این بیماری توسط ادارات، درج مطالب آموزشی در خصوص پیشگیری از این بیماری در نشریات محلی، حضور تیم کارشناسی به صورت میدانی در سطح شهرستان و غیره نام برد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*