۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی » فيروزكوه
  • شناسه : 56407
  • ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۰
  • 37 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری بهار شعر انقلاب بصورت مجازی در شهرستان فیروزکوه
برگزاری بهار شعر انقلاب بصورت مجازی در شهرستان فیروزکوه

برگزاری بهار شعر انقلاب بصورت مجازی در شهرستان فیروزکوه

فیروزکوه – آبرومند: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه، از برگزاری بهار شعر انقلاب بصورت مجازی خبر داد.   به گزارش خبرنگار ما – سید حسن حسینی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه، از برگزاری بهار شعر انقلاب بصورت مجازی خبر داد و تصریح کرد: این برنامه همزمان با گرامیداشت ایام […]

فیروزکوه – آبرومند: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه، از برگزاری بهار شعر انقلاب بصورت مجازی خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار ما – سید حسن حسینی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه، از برگزاری بهار شعر انقلاب بصورت مجازی خبر داد و تصریح کرد: این برنامه همزمان با گرامیداشت ایام الله دهه فجر به همت انجمن ادبی امیری فیروزکوهی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دماوند در برنامه اسکای روم برگزار شد.

 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در آستانه ایام گرامیداشت دهه مبارکه فجر شعر خوانی با موضوع «بهار شعر انقلاب» با توجه به شیوه ویروس کرونا و به منظور حفظ سلامت و رعایت پروتکل های بهداشتی بصورت مجازی برگزار شد.

 

حسینی همچنین اذعان داشت: این عصر شعر با هدف خلق آثار حماسی و انقلابی، ایجاد تعامل و مشارکت بین شاعران، حمایت و تشویق شاعران در تقویت انگیزه های مذهبی حماسی در شعر برگزار شد.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه در پایان تاکید کرد: استاد سهراب مهیار، شهرام درویش، احمد یزدانی در این مراسم به شعر خوانی پرداختند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*