۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » دماوند » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 63946
  • ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۱
  • 26 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری جشن تکلیف دانش آموزان دختر دماوند
برگزاری جشن تکلیف دانش آموزان دختر دماوند

برگزاری جشن تکلیف دانش آموزان دختر دماوند

دماوند – آبرومند: جشن تکلیف حدود ۱۰۰۰ دانش آموز دختر اداره آموزش و پرورش منطقه دماوند برگزار شد. به گزارش خبرنگار آبرومند – این مراسم به صورت پایلوت در حسینیه محله چالکاء شهر دماوند با حضور دختران مقطع ابتدایی مدرسه صالح دماوند برگزار شد. مدیر مدرسه صالح دماوند گفت: در این مراسم بیش از ۱۰۰ […]

دماوند – آبرومند: جشن تکلیف حدود ۱۰۰۰ دانش آموز دختر اداره آموزش و پرورش منطقه دماوند برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آبرومند – این مراسم به صورت پایلوت در حسینیه محله چالکاء شهر دماوند با حضور دختران مقطع ابتدایی مدرسه صالح دماوند برگزار شد.

مدیر مدرسه صالح دماوند گفت: در این مراسم بیش از ۱۰۰ دانش آموز دختر شرکت کردند و جشن ورود به مرحله عبودیت را برگزار کردند.

خانم حیدر نودهی افزود: در این مراسم سعی کردیم با اجرای نمایشهای دینی فضایی شاد را برای دختران فراهم کنیم تا این جشن بزرگ دینی برایشان بیاد ماندنی و مفرح باشد.

کارشناس قرآن،عترت و نماز اداره آموزش و پرورش منطقه دماوند گفت: در این ایام جشن تکلیف در تمام آموزشگاه های دخترانه منطقه دماوند برگزار میشود و امروز به صورت پایلوت در این حسینیه برگزار شد.

بیات افزود: حدود ۱۰۰۰ دانش آموز دختر مقطع سوم ابتدایی در منطقه دماوند مشغول به تحصیل هستند که امسال جشن تکلیف را برگزار کردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*