۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی
  • شناسه : 8000
  • ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۱
  • 94 بازدید
  • ارسال توسط :

برگزاری جلسه بررسی مشکلات اراضی بنیاد مستضعفان در بخش جلیل آباد پیشوا/ اراضی کشاورزی با قیمت کارشناسی به کشاورزان فروخته می شود

پیشوا – ابتکار ورامین: جلسه بررسی مسائل و مشکلات اراضی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در روستاهای جلیل آباد در فرمانداری پیشوا بر گزار شد. به گزارش خبرنگار ما – این جلسه با حضور ملکوتی خواه فرماندار پیشوا و معاونین وی، نیک فرجام مدیر بنیاد مستضعفان شعبه استان تهران، علوی نیا مدیر بنیاد مستضعفان جنوب استان […]

پیشوا – ابتکار ورامین: جلسه بررسی مسائل و مشکلات اراضی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در روستاهای جلیل آباد در فرمانداری پیشوا بر گزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – این جلسه با حضور ملکوتی خواه فرماندار پیشوا و معاونین وی، نیک فرجام مدیر بنیاد مستضعفان شعبه استان تهران، علوی نیا مدیر بنیاد مستضعفان جنوب استان تهران، علیجانی نماینده سازمان اموال و املاک بنیاد مستضفعان، حبیبی بخشدار جلیل آباد، سنایی رییس اداره اطلاعات پیشوا، عاطف ضمیر فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسوولان و نمایندگان کشاورزان شهرستان در فرمانداری برگزار شد.

فرماندار پیشوا در این جلسه بیان داشت: اراضی کشاورزی در بخش جلیل آباد سالهاست که با مشکلات زیادی مواجه است و این امر نارضایتی مردم و کشاورزان منطقه را در برداشته است.

عباس ملکوتی خواه در ادامه افزود: با توجه به مشکلات پیش روی کشاورزان این منطقه لازم دانستیم راهکارهای مناسبی اتخاذ گردد تا ضمن تامین رضایت کشاورزان از بروز مشکلات بعدی جلوگیری گردد.

نماینده عالی دولت در شهرستان پیشوا اظهار داشت: مشکلات و مباحث مطروحه در شورای تامین شهرستان نیز مورد بررسی قرار گرفته است و به منظور جلوگیری از استمرار اعتراضات، اراضی با قیمت مناسب و کارشناسی شده به خود کشاورزان واگذار خواهد شد.

ملکوتی خواه خاطرنشان کرد: ۴۷نفر از کشاورزان در این اراضی مشغول کشت و امرار معاش هستند و سالیان سال بر روی این زمین ها فعالیت کرده اند ودر همین راستا این زمین ها با قیمت کارشناسی و با توجه به بضاعت کم آنها به صورت اقساطی در اختیار کشاورزان قرار می گیرد تا این مشکل برای همیشه رفع شود.

وی افزود: در جلسه ای که با حضور کشاورزان در محل فرمانداری برگزار شد ۴کشاورز به عنوان نماینده انتخاب شدند که در همین راستا این نمایندگان پیگیری های لازم را جهت امور مربوط به واگذاری اراضی و تهیه مدارک لازم انجام می دهند.

نیک فرجام مدیر بنیاد مستضفعان شعبه استان تهران نیز در این جلسه بیان داشت: با توجه به بررسی های لازم و تائید مسوولان شهرستان، زمین ها بعد از انجام کارشناسی با قیمت مناسب در اختیار کشاورزانی که شرایط لازم را داشته باشند قرار خواهد گرفت.

وی بیان داشت: تا به حال از ۴۷نفر واحد شرایط واگذاری زمین فقط ۳۱نفر جهت تشکیل پرونده مراجعه کرده اند که مابقی هم باید در اسرع وقت نسبت به تشکیل و تکمیل پرونده خود اقدام نمایند تا بتوانیم با هماهنگی بنیاد نسبت به مراحل اولیه واگذاری اقدام نماییم.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*