۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » گرمسار
  • شناسه : 9268
  • ۰۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۶
  • 97 بازدید
  • ارسال توسط :

برگزاری جلسه تقاطع غیر همسطح شرقی شهرستان گرمسار با حضور معاون وزیر راه

گرمسار – ابتکار ورامین: به منظور بررسی وضعیت پروژه تقاطع غیر همسطح شرقی شهرستان جلسه ای با حضور نورزاد معاون وزیر راه وشهرسازی و و مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیر بنائی کشور -هیئت همراه ایشان-کاتب نماینده مردم مدیران دستگاههای مرتبط.پیمانکاران پروژه های راهسازی گرمسار در محل دفتر فرماندار برگزار گردید. به گزارش خبرنگار […]

گرمسار – ابتکار ورامین: به منظور بررسی وضعیت پروژه تقاطع غیر همسطح شرقی شهرستان جلسه ای با حضور نورزاد معاون وزیر راه وشهرسازی و و مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیر بنائی کشور -هیئت همراه ایشان-کاتب نماینده مردم مدیران دستگاههای مرتبط.پیمانکاران پروژه های راهسازی گرمسار در محل دفتر فرماندار برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – درابتدای این دیدار طاهری فرماندار شهرستان با اشاره به اینکه شهرستان گرمسار در کریدور شمال به جنوب و غرب به شرق کشور قرار دارد خواستار توجه و حمایت بیشتر وزارت راه و شهرسازی به حوزه راههای مواصلاتی-تقاطع غیر همسطح ورودی شرقی شهرستان در مسیر سمنان به گرمسار شد .

فرماندار گرمسار با اشاره به اینکه در ایام تعطیل و فصل تابستان شاهد عبور و مرور زائران و مسافرین کثیری از حوزه شهرستان که ورودی استان سمنان نیز می باشد،خواستار توجه ویژه در ساخت هر چه سریعتر تقاطع غیر همسطح مذکور و حفظ ونگهداری راههای شهرستان شدند.

فرماندار گرمسار در بخش دیگری از سخنان خود حضور دکتر آخوندی به شهرستان را که با افتتاحیه پروژه های مختلف و بازدید از راههای شهرستان بود را باعث خیر و برکت دانست و ابراز امیدواری کرد مسائل مربوطه به پل مذکور و راههای شهرستان با حضور معاون ایشان مرتفع گردد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*