۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » گرمسار
  • شناسه : 7254
  • ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۸
  • 47 بازدید
  • ارسال توسط :

برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امورجوانان شهرستان گرمسار

گرمسار – ابتکار ورامین: جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان گرمسار با حضور طاهری فرماندار و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان گرمسار -اعضای ستاد- روسای دستگاههای اجرایی مرتبط در سالن شهید صبوری فرمانداری تشکیل گردید. به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – طاهری فرماندار گرمسار در این جلسه با اشاره به […]

گرمسار – ابتکار ورامین: جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان گرمسار با حضور طاهری فرماندار و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان گرمسار -اعضای ستاد- روسای دستگاههای اجرایی مرتبط در سالن شهید صبوری فرمانداری تشکیل گردید.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – طاهری فرماندار گرمسار در این جلسه با اشاره به اهمیت موضوع جوانان در کشور اسلامی ایران و تاکیدات مقام معظم رهبری در این خصوص بیان داشتند: جوانان بعنوان موتور محرکه جامعه، انتظارات و مطالباتی از دولت و مسئولان دارند که باید به آنها توجه شود. طاهری در ادامه گفت: حوزه جوانان حوزه ای گسترده است و یک سازمان به تنهایی نمی تواند در این حوزه فعالیت های لازم را اجرایی کند.

ایشان با اشاره به لزوم مشارکت و همکاری کلیه ادارات و سازمانهای دولتی در این حوزه بسیار مهم اظهار داشت: تعامل و همکاری دستگاه های اجرایی در حوزه جوانان می تواند در پیشبرد اهداف ستاد ساماندهی جوانان نقش آفرینی کند.

وی افزود: کمیته های ازدواج و تحکیم خانواده، اشتغال، مسکن، تبلیغات اسلامی، مشارکت اجتماعی، اوقات فراغت، آسیب‌ های اجتماعی، سبک زندگی و فضای مجازی در ستاد ساماندهی امور جوانان تشکیل گردد و پیگیر مسائل و مشکلات جوانان شوند.

فرماندار گرمسار اضافه کرد: وجود جمعیت کثیر جوان در کشور، ظرفیت و فرصت عظیمی برای رشد و توسعه کشور فراهم کرده که باید به نحو شایسته و مطلوب از آن بهره گرفته شود.

وی همچنین گفت: ابلاغ سیاست های جمعیتی از سوی رهبر معظم انقلاب، نشانگر آینده نگری و ترسیم افق مشخص برای حفظ پتانسیل جمعیت جوان کشور است و مسئولان نیز باید این مقوله مهم را در دستور کار قرار دهند.

در ادامه جلسه اعضای ستاد نسبت به ارائه گزارش عملکرد خود اقدام نمودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*