۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » گرمسار
  • شناسه : 8709
  • ۰۲ تیر ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۱
  • 113 بازدید
  • ارسال توسط :

برگزاری جلسه کمیته وصول مطالبات شهرستان گرمسار

گرمسار – ابتکار ورامین: جلسه کمیته وصول مطالبات شهرستان گرمسار با حضور طاهری فرماندار شهرستان وروسای دستگاههای مرتبط در سالن شهید صبوری فرمانداری برگزار گردید. به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – در ابتدای این جلسه طاهری فرماندار شهرستان ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات وعبادات گفت: تلاش مضاعف […]

گرمسار – ابتکار ورامین: جلسه کمیته وصول مطالبات شهرستان گرمسار با حضور طاهری فرماندار شهرستان وروسای دستگاههای مرتبط در سالن شهید صبوری فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – در ابتدای این جلسه طاهری فرماندار شهرستان ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات وعبادات گفت: تلاش مضاعف و همفکری و همدلی کارکنان در وصول مطالبات ضروری است.

وی در ادامه سخنان خود سیاست های اجرایی مدیریت را در خصوص وصول مطالبات بشرح ذیل عنوان بندی نمودند: آسیب شناسی و علل افزایش مطالبات در شهرستان- شناسایی راهکارهای عملی برای کاهش مطالبات در سال ۱۳۹۴- بررسی و اتخاذ تصمیم در خصوص مطالبات کلان و رسیدگی جزء جزء به آنها.- برنامه ریزی برای ارتقاء سطح کمی و کیفی کمیته وصول مطالبات.

طاهری در ادامه این جلسه اظهار داشت: بعد از هدفمندی یارانه ها کلیه هزینه های وصول آب، برق و گاز به حساب خزانه واریز که منبع پرداخت یارانه ها محسوب شود و اعتبارات تخصیصی به شرکت های فروشنده انرژی مانند برق،گاز، آب به نسبت وصول مطالبات آنان است .که این اعتبارات می تواند درجهت اجرای طرح های توسعه ای وتقویت سیستم خدمات رسانی و….. در شهرستانها مهم باشد.

ایشان در این جلسه پیگیری وصول مطالبات مربوط به قبوض برق و آب و گاز و سایر خدمات را بویژه از دستگاههای دولتی امر ضروری برشمرد و خواستار پیگیری وکار کارشناسی دقیقتری در این خصوص شدند. فرماندار گرمسار درپایان خواستار نظارت بیشتر مسئولین دستگاههای مرتبط در خصوص وصول مطالبات شهرستان شد و با تاکید به مدیران دستگاه‌های دولتی بیان داشت با بکارگیری مدیریت درست و صحیح از اسراف حامل های انرژی در دستگاه‌های خود جلوگیری نمایند.

در این جلسه روسای دستگاهها با ارائه گزارش کاملی میزان بدهی ونوع عملکرد خود را به جهت دریافت معوقه ها اعلام ونقطه نظرات وپیشنهادات خود رابیان نمودند

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*