۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1714
  • ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۴
  • 126 بازدید
  • ارسال توسط :

برگزاری جلسه کنگره ۳۰۰۰ شهید استان و اجلاسیه شهدای گرمسار

گرمسار – رامین نیوز: جلسه ای با حضور فرماندار گرمسار، بخشدار ایوانکی، فرمانده سپاه ناحیه ، فرمانده نیروی اتظامی و جمعی از رؤسای دستگاه های اجرایی مربوطه به منظور برگزاری کنگره ۳۰۰۰ شهید استان و اجلاسیه شهدای گرمسار در محل فرمانداری برگزار شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز-  فرماندار گرمسار در این جلسه گفتند: قدرت […]

گرمسار – رامین نیوز: جلسه ای با حضور فرماندار گرمسار، بخشدار ایوانکی، فرمانده سپاه ناحیه ، فرمانده نیروی اتظامی و جمعی از رؤسای دستگاه های اجرایی مربوطه به منظور برگزاری کنگره ۳۰۰۰ شهید استان و اجلاسیه شهدای گرمسار در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز-  فرماندار گرمسار در این جلسه گفتند: قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران شهدا هستند. هر چه این قدرت به نسل جوان بیشتر معرفی می شود گام های بزرگتری در توانمندی نظام برداشته خواهد شد.

داریوش طاهری با بیان اینکه در سال “اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیرت جهادی” باید سعی و تلاش کنیم، اظهار داشت: با همت استاندار و همه مسئولین فرهنگی استان کنگره ۳۰۰۰ شهید استان برگزار می شود.

764691_1

وی با بیان اینکه کمیته های در استان تشکیل شده و دومین جلسه آن بعد از سمنان در شهرستان گرمسار و با حضور معاون استاندار تشکیل شده، هدف از تشکیل این جلسه را تشکیل کمیته های مربوطه و اعلام شرح وظایف کمیته ها اعلام کردند.

ایشان یاد آور شدند هدف از برگزاری این کنگره انتقال ارزش ها و آرمان هایی که شهدا خلق کردند به نسل امروز است.

طاهری بیان داشت: باید تلاش کنیم با برگزرای این برنامه ها اثر گذاری خاصی بر جوانان داشته و فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل امروز انتقال دهیم.

وی با بیان اینکه در وصیت نامه های شهدای انقلاب و ۸ سال دفاع مقدس سه کلمه ولایت، حجاب و اسلام بیشتر تکرار شده، تصریح کرد: در این کنگره باید برنامه ویژه برای کودکان و نوجوانان برای انتقال ارزش ها داشته باشیم.

در این جلسه اعضای حاضر نیز نظرات خود را در هر چه با شکوه تر اجرایی شدن این اجلاسیه ارائه نمودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*