۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » شهریار » عناوین اصلی
  • شناسه : 46717
  • ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۵
  • 7 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری سومین جلسه ستاد هماهنگی انتخابات بخش مرکزی شهریار
برگزاری سومین جلسه ستاد هماهنگی انتخابات بخش مرکزی شهریار

برگزاری سومین جلسه ستاد هماهنگی انتخابات بخش مرکزی شهریار

شهریار  – آبرومند: سومین جلسه ستاد هماهنگی انتخابات بخش مرکزی شهرستان شهریار به ریاست غلامی بخشدار مرکزی پیرامون بررسی مقدمات و امکانات برگزاری انتخابات در سطح روستاهای بخش برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما – سومین جلسه ستاد هماهنگی انتخابات سال ۱۴۰۰ در بخش مرکزی شهریار به ریاست غلامی بخشدار مرکزی و با حضور دهیاران […]

شهریار  – آبرومند: سومین جلسه ستاد هماهنگی انتخابات بخش مرکزی شهرستان شهریار به ریاست غلامی بخشدار مرکزی پیرامون بررسی مقدمات و امکانات برگزاری انتخابات در سطح روستاهای بخش برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – سومین جلسه ستاد هماهنگی انتخابات سال ۱۴۰۰ در بخش مرکزی شهریار به ریاست غلامی بخشدار مرکزی و با حضور دهیاران روستاها و کارشناسان بخشداری برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در محل بخشداری برگزار شد.

 

در این جلسه ضمن اشاره به اجرای دقیق قانون در روند برگزاری انتخابات و شناسایی کامل نواقصات انتخاباتی در بخش مرکزی، گفت: در زمان باقیمانده تا برگزاری انتخابات بایستی تمام کمبودها و نواقصات در بخش مرکزی شناسایی و رفع گردد.

غلامی گفت: از تجربیات خود در انتخابات سال‌های قبل استفاده نموده و با توجه به وضعیت موجود در کشور بهترین شرایط را در حوزه فعالیت خود فراهم آورید.

بخشدار مرکزی با رجوع به مطالب مطروحه در جلسه قبل ستاد هماهنگی بر آموزش دست اندرکاران و پرهیز از اقدامات و تبلیغات زودهنگام در بخش مرکزی تاکید کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*