۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی » فيروزكوه
  • شناسه : 37893
  • ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
  • 91 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری مسابقه مشاعره ویژه خواهران در شهرستان فیروزکوه
برگزاری مسابقه مشاعره ویژه خواهران در شهرستان فیروزکوه

برگزاری مسابقه مشاعره ویژه خواهران در شهرستان فیروزکوه

فیروزکوه – آبرومند: مسابقه مشاعره ویژه خواهران با همت انجمن های ادبی و بسیج هنرمندان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری امور کتابخانه های عمومی و آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه در این شهرستان برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما – مسابقه مشاعره ویژه خواهران با همت انجمن های ادبی و بسیج هنرمندان اداره […]

فیروزکوه – آبرومند: مسابقه مشاعره ویژه خواهران با همت انجمن های ادبی و بسیج هنرمندان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری امور کتابخانه های عمومی و آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – مسابقه مشاعره ویژه خواهران با همت انجمن های ادبی و بسیج هنرمندان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری امور کتابخانه های عمومی و آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه در این شهرستان برگزار شد.

 

این مسابقه با هدف تقویت همدلی و هم سویی علاقمندان به شعر و ادبیات در راستای اشاعه فرهنگ غنی شعر فارسی برای فعالیت های فرهنگی و هنری بین نوجوانان و جوانان همزمان با ایام دهه مبارکه فجر با حضور روسای ادارات اوقاف و امور خیریه، هلال احمر ، ثبت و احوال، مدیر اداره آموزش و پرورش ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس امور کتابخانه ها و دیگر علاقمندان در مجتمع فرهنگی هنری آفرینش برگزار شد.

 

این برنامه با حضور ۱۲ گروه ۳ نفره که در هر دوره ۳ گروه با هم به رقابت پرداختند، برگزار شد و در مرحله نهایی گروه های ارغوان ، لاله، نجوای دل ، ه الف سایه حائز رتبه های اول تا چهارم  شدند.

 

قابل ذکر است داوری این مسابقه را شهرام درویش و علی اکبر اسفندیار از هنرمندان عضور انجمن ادبی امیری فیروزکوهی برعهده داشتند؛ هم چنین در پایان از گروه های منتخب نیز تقدیر شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*