۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فرهنگی » ورامين
  • شناسه : 8042
  • ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۳
  • 87 بازدید
  • ارسال توسط :

برگزاری نمایشگاه اسناد ۱۵ خرداد در ورامین

ورامین – ابتکار ورامین: رئیس ستاد گرامیداشت ۱۴ و ۱۵ خرداد شهرستان های استان تهران از برگزاری نمایشگاه اسناد قیام تاریخی پانزدهم خرداد در ورامین خبر داد. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از اسوه نیوز- حجت الاسلام سید محسن محمودی با اشاره به ضرورت انتقال دستاوردها و اهداف قیام تاریخی ۱۵ خرداد سال ۴۲ […]

ورامین – ابتکار ورامین: رئیس ستاد گرامیداشت ۱۴ و ۱۵ خرداد شهرستان های استان تهران از برگزاری نمایشگاه اسناد قیام تاریخی پانزدهم خرداد در ورامین خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از اسوه نیوز- حجت الاسلام سید محسن محمودی با اشاره به ضرورت انتقال دستاوردها و اهداف قیام تاریخی ۱۵ خرداد سال ۴۲ اظهار داشت: اگرچه بیش از نیم قرن از حادثه عظیم و به یادماندنی ۱۵ خرداد سال ۴۲ می گذرد اما هنوز بسیاری از ابعاد و زوایای آن برای مردم بازگو نشده است.

رئیس ستاد گرامیداشت یوم الله ۱۴ و ۱۵ خرداد شهرستان های استان تهران افزود: امروز نسل جوان و نوجوان و بسیاری از مردم کشور که حادثه پانزدهم خرداد را درک نکرده اند باید با اهداف و دستاوردهای این قیام تاریخی آشنا شوند.

وی ادامه داد: باید آینده سازان کشور بدانند که از ابتدای آغاز حرکت ملت ایران برای رهایی از استبداد و حاکم شدن بر سرنوشت خود، خون های مطهری نثار شد که پانزدهم خرداد سال ۴۲ تجلی این موضوع را نشان می دهد.

این مسئول اضافه کرد: اگرچه در برخی نقاط کشور در پانزدهم خرداد سال ۴۲ اعتراضاتی به دستگیری امام راحل از سوی مردم صورت گرفت اما حرکت کفن پوشان ورامین و پیشوا از ویژگی های برجسته و متفاوتی برخوردار بود.

وی عنوان کرد: امام راحل نیز پس از پیروزی انقلاب اسلامی با درک حرکت بصیرت گونه مردم ورامین بیان فرمودند که جوانان ورامینی حق ویژه ای بر گردن ما دارند.

حجت الاسلام محمودی با اشاره به برگزاری نمایشگاه اسناد و آثار ۱۵ خرداد در ورامین اظهار داشت: نمایشگاه اسناد قیام تاریخی پانزدهم خرداد سال ۴۲ در ورامین راه اندازی می شود.

وی گفت: این نمایشگاه روز چهارشنبه سیزدهم خرداد با حضور دکتر اسدالله بادامچیان از مبارزین دوران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و از فعالان قیام پانزدهم خرداد در ورامین افتتاح می شود و به مدت پنج روز میزبان سخنرانان و شخصیت های برجسته کشوری خواهد بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*