۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی » ملارد
  • شناسه : 47499
  • ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۹
  • 10 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری کارگاه آموزشی تعلیم وتربیت به مناسبت دهه فجر در شهرستان ملارد
برگزاری کارگاه آموزشی تعلیم وتربیت به مناسبت دهه فجر در شهرستان ملارد

برگزاری کارگاه آموزشی تعلیم وتربیت به مناسبت دهه فجر در شهرستان ملارد

ملارد – آبرومند: همزمان با دهه مبارک فجر جلسه آموزشی تعلیم وتربیت با تدریس حجت الاسلام دوست پناهی معاون تعلیم وتربیت سپاه ملارد، زهرا باقرپور معاون اداره و فرمانده پایگاه فاطمه الزهرا، میثم اکبری مسئول حراست و نمایندگان پایگاههای بسیج شهرستان ملارد و پرسنل اداره بهزیستی با رعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار شد. به گزارش خبرنگار […]

ملارد – آبرومند: همزمان با دهه مبارک فجر جلسه آموزشی تعلیم وتربیت با تدریس حجت الاسلام دوست پناهی معاون تعلیم وتربیت سپاه ملارد، زهرا باقرپور معاون اداره و فرمانده پایگاه فاطمه الزهرا، میثم اکبری مسئول حراست و نمایندگان پایگاههای بسیج شهرستان ملارد و پرسنل اداره بهزیستی با رعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – داود خادم رئیس اداره ضمن تقدیر از همکاری سپاه پاسداران شهرستان ملارد گفت: برگزاری کارگاههای چون کارگاه تعلیم و تربیت با موضوعات مختلفی که در آن مطرح میگردد نقش بسیار موثری در آگاهسازی و روشن گری پرسنل دارد.

وی افزود: روسای پایگاههای بسیج سراسر شهرستان با حضور در این جلسات اطلاعات بسیار مفیدی را کسب می نمایند و با انتقال این مطالب به پرسنل شاغل در ادارت میتونند گامی بزرگ در جهت فرهنگ سازی این موارد در ادارات بردارند.

شایان ذکر است این کارگاه آموزشی طی یک جلسه در پایگاه بسیج فاطمه الزهرا (س) واقع در اداره بهزیستی برگزار و مباحث بسیار ارزشمندی در این دوره مطرح گردید که از جمله آن میتوانیم به : نحوه صحیح تعلیم و تربیت فرزندان، نقش حجاب در سلامت اجتماعی و …. اشاره نمود.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*