۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فرهنگی » ورامين
  • شناسه : 6709
  • ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۶
  • 78 بازدید
  • ارسال توسط :

برگزیدگان نخستین جشنواره رسانه و نظم و امنیت عمومی معرفی شدند

ورامین – ابتکار ورامین: نخستین جشنواره رسانه، نظم و امنیت عمومی با معرفی نفرات برتر در سه بخش خبر، گزارش و مصاحبه به کار خود پایان داد. به گزارش خبرنگار ما – اختتامیه نخستین جشنواره رسانه، نظم و امنیت عمومی با حضور سرهنگ جمال نیکجو جانشین فرماندهی انتظامی شرق استان تهران ،سرهنگ صفدر سلیمی معاون […]

ورامین – ابتکار ورامین: نخستین جشنواره رسانه، نظم و امنیت عمومی با معرفی نفرات برتر در سه بخش خبر، گزارش و مصاحبه به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار ما – اختتامیه نخستین جشنواره رسانه، نظم و امنیت عمومی با حضور سرهنگ جمال نیکجو جانشین فرماندهی انتظامی شرق استان تهران ،سرهنگ صفدر سلیمی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی شرق استان تهران ،سرهنگ شاهپور فلاح فرمانده انتظامی ورامین و سایر مسئولین نظامی و انتظامی در محل ستاد فرماندهی انتظامی شرق استان تهران برگزار شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی شرق استان تهران ضمن تسلیت ایام فاطمیه گفت: این جشنواره با هدف تقویت و نشر نظم و امنیت عمومی و گسترش امنیت عمومی جامعه بوده و محورهای این جشنواره بر مبنای هدف استفاده از ظرفیت رسانه ها برای توسعه امنیت اجتماعی و بسط و گسترش تعامل نیروی انتظامی با رسانه ها و تاثیرگذاری مثبت و اثربخش اخبار در رسانه ها و ارتقا امنیت اجتماعی و سهم رسانه‎ها در ارتقا تعامل مردم با پلیس بوده است.

سرهنگ صفدر سلیمی با بیان اینکه هیئت داوران آثار رسیده به جشنواره را در ۳ بخش گزارش، مصاحبه و خبر مورد ارزیابی قرار دادند، تصریح کرد: اولین جشنواره رسانه و نظم و امنیت عمومی مورد استقبال خبرنگاران قرار گرفت و ۳ اثر برتر در بخش‎های خبر، مصاحبه و گزارش برگزیده شد.

جانشین فرماندهی انتظامی شرق استان تهران گفت: امنیت یکی از اساسی ترین نیازها و لازمه رشد و توسعه در زمینه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی است و باتوجه به این که در آستانه چهارشنبه سوری قرار داریم پلیس با تدابیر و پیش بینی های لازم و تلاش های بی وقفه و شبانه روزی امنیت و آرامش مردم را حفظ می نماید و با مخاطیان نظم و امنیت عمومی برخورد قاطع خواهد کرد.

سرهنگ جمال نیکجو ادامه داد: ما خود را مدیون اصحاب رسانه می دانیم که چه بسا در ماموریت ها و برنامه های پلیس حضور می یابند و انعکاس عملکرد پلیس و تامین امنیت و برنامه ها و تدابیر پلیس را در جامعه منعکس می کنند .

شایان ذکر است فریبا ممی نژاد ، حجت وجدانی و رحمت اله فارسی در ۳ بخش خبر،مصاحبه و گزارش، برگزیدگان نخستین جشنواره رسانه و نظم و امنیت عمومی بودند که با اهدای جوایز و تندیس جشنواره از آنان تقدیر و قدردانی شد.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*