۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 7936
  • ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱:۰۱
  • 171 بازدید
  • ارسال توسط :

بزرگترین معروف، اعتلای فرهنگ اسلامی است

پاکدشت – ابتکار ورامین: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت با بیان اینکه بزرگترین معروف، اعتلای فرهنگ اسلامی است؛ خاطرنشان کرد: وحدت و یکپارچگی، رمز پیروزی انقلاب اسلامی بود و با وجود وحدت و توکل بر خداوند متعال، بر سخت ترین دشمن ها، فائق خواهیم آمد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت با بیان اینکه بزرگترین معروف، اعتلای فرهنگ اسلامی است؛ خاطرنشان کرد: وحدت و یکپارچگی، رمز پیروزی انقلاب اسلامی بود و با وجود وحدت و توکل بر خداوند متعال، بر سخت ترین دشمن ها، فائق خواهیم آمد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها- سرگرد کمال محمد بیگی، فرمانده سپاه پاکدشت در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه پاکدشت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: سوم خرداد سالروز پیروزی عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر، شهر خون و قیام و فرهنگنامه مقاومت و ایثار، دلیری، شهامت، عشق و ایمان رزمندگان در جنگ تحمیلی است.

وی افزود: پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و فروپاشی حکومت های ۲۵۰۰ ساله، دشمنان اسلام، تمام توان خود را برای براندازی این نظام مقدس به کار بستند.

فرمانده سپاه پاکدشت تصریح کرد: ملت انقلابی و مقاوم ایران در جنگ سخت ۸ ساله، با کمترین امکانات و تجهیزات، با شجاعت و دلاوری از مرزهای کشور حفظ و حراست کردند و دشمن بعثی را با ناکامی و شکستی مفتضحانه روبرو ساختند.

سرگرد بیگی عنوان کرد: دشمنان این آب و خاک با دریافت اینکه در جنگ سخت و نظامی، راهی به پیش نمی برند و توفیقی نخواهند داشت؛ تهاجم فرهنگی و جنگ نرم را برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران انتخاب کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت ابراز داشت: امروز، خط مقدم، پشت بام خانه ها است و دشمن، برای ترویج فرهنگ ابتذال، لحظه ای از پای نمی نشیند و در صدد آن است که بنیان خانواده ها را از درون تضعیف کند.

این مقام مسئول بیان کرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری، ماهواره واقعا گنداب فسادی است که تیرهای زهرآگین خود را به سمت ملت ها و کشورها هدفگیری می‌کند.

فرمانده سپاه پاکدشت اذعان داشت: ترویج فرقه های ضاله، فرهنگ ابتدال، سست شدن بنیان خانواده و افزایش طلاق از جمله معایب این مهمان ناخوانده است که باید در برابر آن هوشیار بود.

سرگرد بیگی در ادامه خاطرنشان کرد: سال ۹۴ مزین به نام «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» شده است که بایستی ملت انقلابی همچون گذشته پشتیبان دولت و دولت نیز خادم ملت باشد و برای حل مشکلات و معضلات موجود، تلاش کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت با بیان اینکه بزرگترین معروف، اعتلای فرهنگ اسلامی است؛ خاطرنشان کرد: وحدت و یکپارچگی، رمز پیروزی انقلاب اسلامی بود و با وجود وحدت و توکل بر خداوند متعال، بر سخت ترین دشمن ها، فائق خواهیم آمد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*