۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 51343
  • ۱۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۴
  • 38 بازدید
  • ارسال توسط :
بزرگ ترین سرمایه اجتماعی، امید مردم به نظام است
بزرگ ترین سرمایه اجتماعی، امید مردم به نظام است

بزرگ ترین سرمایه اجتماعی، امید مردم به نظام است

بزرگترین سرمایه اجتماعی، امید و اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی است.

زنجان – آبرومند: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: بزرگترین سرمایه اجتماعی، امید و اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی است.

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت الاسلام علی خاتمی در خطبه های نماز جمعه زنجان به ۱۱ تیر سالروز شهادت شهید محراب آیت الله شهید صدوقی اشاره کرد و افزود: دشمن از وجود چنین عالمانی احساس خطر می کند، آنانی که ادعای حقوق بشرشان گوش دنیا را کر کرده است.

 

وی به ۱۲ تیر سالروز حمله ددمنشانه ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران و شهادت بیش از ۲۹۰ نفر اشاره کرد و اظهار داشت: وقیحانه ترین حرکت در این جنایت این است که رییس جمهوری آمریکا به افسر ناو مدال می دهد که‌ در واقع مدال آدم‌کشی و کودک کشی است.

امام جمعه زنجان به ۶ تیر ماه سالروز سوء قصد منافقین کوردل به رهبر معظم انقلاب، رییس جمهوری وقت اشاره کرد و گفت: این جنایت ها جلوه هایی از چهره واقعی منافقین است.

حجت الاسلام خاتمی همچنین به هفتم تیر سالروز شهادت شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران امام و انقلاب به دست منافقین اشاره کرد و گفت: با وجود این جنایت، آمریکا و اروپا عنوان تروریست به منافقین نمی دهند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به انتصاب رییس جدید قوه قضاییه از سوی رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و افزود: آیت الله اژه ای از مقبولیت زیادی در بدنه دستگاه قضایی برخوردار است.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در حکم انتصاب رییس جدید قوه قضاییه اعتماد مردم به دستگاه قضا و ایجاد تحول در تشکیلات قضایی را از ثمره خدمات آیت الله رییسی در دوران خدمت در این قوه عنوان کردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*