۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » خوزستان » عناوین اصلی
  • شناسه : 48690
  • ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۰
  • 3 بازدید
  • ارسال توسط :
بستری ۴۸ بیمار کرونایی در یک روز در دزفول نگران کننده است
بستری ۴۸ بیمار کرونایی در یک روز در دزفول نگران کننده است

بستری ۴۸ بیمار کرونایی در یک روز در دزفول نگران کننده است

دزفول – آبرومند: رییس دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: ۴۸ بیمار کرونایی روز دوشنبه در بیمارستان بزرگ دزفول بستری شدند که اگر وضعیت به همین منوال ادامه یابد، برای خدمات رسانی به بیماران با مشکل روبه‌رو خواهیم شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – علی قمیشی روز سه‌شنبه با اعلام این خبر […]

دزفول – آبرومند: رییس دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: ۴۸ بیمار کرونایی روز دوشنبه در بیمارستان بزرگ دزفول بستری شدند که اگر وضعیت به همین منوال ادامه یابد، برای خدمات رسانی به بیماران با مشکل روبه‌رو خواهیم شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – علی قمیشی روز سه‌شنبه با اعلام این خبر به رسانه‌های دزفول بیان کرد: بهبود و تغییری در تعداد بیماران مبتلا به کرونا و بستری‌ها در دزفول مشاهده نشده و تعداد آمار بالاست.

وی افزود: با مدیریت مسوولان مربوطه بخش های بیمارستان بزرگ دزفول برای خدمات دهی به بیماران کرونایی بیشتر شده و فضاهای بیشتری برای بستری بیماران اضافه شد، این در حالی است که اگر چنین اقداماتی انجام نمی شد ظرفیت بیمارستان از چند روز پیش تکمیل شده بود و امکان بستری افراد بیشتر نبود.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی  همشهریان به هشدارها توجه نکرده و زمانی متوجه موضوع می‌شوند که گرفتار شده و به سختی می‌توان فضایی برای بستری در بیمارستان برای آنها یافت.

قمیشی، ظرفیت تخت‌های بیمارستان بزرگ دزفول را  ۴۰۰ تخت بیان کرد و گفت: اگر این روند بستری بیماران کرونایی در دزفول ادامه یابد به زودی فضایی برای بستری دیگر بیماران باقی نخواهد ماند این در حالی است که این بیمارستان علاوه بر بیماران کرونایی باید به بیماران تصادفی، زایمان، قلبی و سایر بیماران نیز خدمات درمانی ارایه کند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی دزفول به مردم هشدار داد موج جدید کرونا با نام انگلیسی در دزفول و کشور شایع شده که نسبت به ویروس قبلی هم شدت بیشتری دارد و هم زمان بستری بیماران زیاد است.

 

قمیشی با بیان اینکه موج جدید کرونا در دزفول به شدت موج تابستان پارسال است از مردم خواست از دورهمی و دید بازدید خودداری کنند تا دچار ویروس کرونا و عواقب پس از آن نشوند.

 

هم اکنون ۹ شهرستان خوزستان از جمله دزفول در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*