۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 26361
  • ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۱
  • 256 بازدید
  • ارسال توسط :

بسیج و مسجد در کنار هم و مکمل یکدیگر باشند

پیشوا – رامین نیوز: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پیشوا تأکید کرد: امروز بسیج و مسجد باید در کنار هم و مکمل یکدیگر باشند در غیر اینصورت از لحاظ فرهنگی لطمه خواهیم خورد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز – همایش ائمه جمعه و جماعات و فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان پیشوا به منظور تعامل در […]

پیشوا – رامین نیوز: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پیشوا تأکید کرد: امروز بسیج و مسجد باید در کنار هم و مکمل یکدیگر باشند در غیر اینصورت از لحاظ فرهنگی لطمه خواهیم خورد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز – همایش ائمه جمعه و جماعات و فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان پیشوا به منظور تعامل در مسائل فرهنگی و مقابله با تهدیدات نرم در حوزه مسجد و بسیج در سالن ولایت این شهرستان برگزار شد.

سرهنگ حسن درویشی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پیشوا در این مراسم تأکید کرد: امروز بسیج و مسجد باید در کنار هم و مکمل یکدیگر باشند در غیر اینصورت از لحاظ فرهنگی لطمه خواهیم خورد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پیشوا در ادامه سخنان خود به جایگاه مسجد اشاره کرد و گفت : مسجد اولین بنیاد الهی ، جایگاه نزول خیرات و برکات آسمانی و خانه آگاهی و عبادت و کانون حیات طیبه اسلامی است

درویشی ادامه داد : نقش عظیم و تمدن ساز مسجد در شکل گیری و تقویت اسلام ناب محمدی و گسترش تعالیم انسان ساز اسلام و تربیت مجاهدین و خادمان و فرهیختگان زمان بر کسی پوشیده نیست.

وی افزود : مسجد خاستگاه و پایگاه و پشتیبان انقلاب اسلامی و عامل ثبات و تقویت نظام اسلامی بوده و هست و این مرهون نگاه عمیق امام راحل و تدابیر مقام معظم رهبری و مدیون حضور ائمه جماعات آگاه و دلسوز و همچنین همکاری تشکل های فعال و اثر گذار  در مسجد و تمام مومنان اهل مسجد است فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پیشوا گفت : مسجد سنگری است که از ابتدای دین رهگشا بوده است و در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تمام مبارزات و دفاع از انقلاب اسلامی در مسجد صورت می گرفته است و  بسیجیان ما در مجموعه مسجد تربیت شده اند .

درویشی با تاکید بر این که امروز پایگاه های بسیج نباید خود را از مسجد جدا بدانند تصریح کرد : رویکرد بسیج فرهنگی و تربیتی است که عمدتاً باید تحت رهبری ائمه جمعه و جماعات به ثمر رسد و طرح شجره طیبه صالحین باید زیر مجموعه امام جماعت باشد

وی با بیان این که مقام معظم رهبری تاکید کرده اند که پایگاه های بسیج باید در مساجد باشند خاطرنشان کرد : پایگاه بسیج همان مسجد است و بسیج باید خط مقدم امام جماعت باشد.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین رحمتی نیا امام جمعه شهرستان پیشوا با تاکید بر این که بقاء و دوام انقلاب اسلامی به برکت بسیج است ، گفت : اگر روحانیت و مساجد نبودند انقلاب نبود و اگر بسیج نبود انقلاب دوام پیدا نمی کرد.

وی افزود : بسیجیان در محضر علما و ائمه جماعات و همراه با امام راحل برای بقاء و دوام انقلاب اسلامی تلاش کردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*