۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك » ورزشی
  • شناسه : 8464
  • ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۶
  • 101 بازدید
  • ارسال توسط :

بشیر عزیزی حل مشکلات تیم شهید منصوری نیازمند همراهی تمام مسئولین است

قرچک – ابتکار ورامین: رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک حمایت همه جانبه مسئولین را از تیم شهید منصوری خواستار شد. به گزارش خبرنگار ما – بشیر عزیزی اظهار داشت: تیم شهید منصوری از ابتدای حضور در لیگ فوتسال با مسائل و مشکلات عدیده ای دست به گریبان بوده و بی شک حمایت هواداران […]

قرچک – ابتکار ورامین: رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک حمایت همه جانبه مسئولین را از تیم شهید منصوری خواستار شد.

به گزارش خبرنگار ما – بشیر عزیزی اظهار داشت: تیم شهید منصوری از ابتدای حضور در لیگ فوتسال با مسائل و مشکلات عدیده ای دست به گریبان بوده و بی شک حمایت هواداران باعٍث دلگرمی مسئولان تیم برای ادامه کار شده است.

وی ادامه داد: کسب دو قهرمانی و سه نایب قهرمانی در لیگ و یک نایب قهرمانی در آسیا باعث شده تا از تیم شهید منصوری به عنوان پر افتخار ترین تیم فوتسال ایران نام ببرند و این موضوع مسئولیت ما را دو چندان می کند تا اقدامی پایدار در جهت حل مشکلات تیم انجام دهیم.

عزیزی افزود: حل مشکلات تیم شهید منصوری نیازمند نگاه استانی است و می طلبد تا مسئولان استانی برای حل آن چاره بیاندیشند.

این مسئول اذعان کرد: اداره ورزش و جوانان تا به حال از هیچ کمکی در جهت موفقیت تیم دریغ نکرده است و همچنان حمایت قاطع خود را خواهد داشت.

وی ارتقاء این تیم پر افتخار را به باشگاه فرهنگی ورزشی یک ضرورت دانست و گفت: سالهاست تیم شهید منصوری در قالب یک تیم فوتسال در مسابقات حاضر می شود و جا دارد مدیرعامل تیم و اعضای هیئت مدیره پیگیر ارتقاء تیم باشد و در سایر رشته ها در سطوح بالا حضوری فعال داشته باشند.

عزیزی افزود: پیشنهاد ما به اعضای شورای اسلامی شهر قرچک این است که بودجه ای مناسب برای باشگاه در نظر بگیرند تا در سایر لیگ های ورزشی به نام شهید منصوری تیم اعزام کنند و این موضوع می تواند شکوفایی بیش از پیش ورزش قرچک را به همراه داشته باشد.

رییس اداره ورزش و جوانان قرچک توجه به تیم های پایه را نیز ضروری قلم داد کرد و بیان داشت: پشتوانه سازی برای آینده ورزش با توجه ویژه به رده های پایه میسر می گردد و در این راستا تیم شهید منصوری نیز باید به استعدادیابی پرداخته و همچنین از بازیکنان فعال و با استعداد دیگر تیم های قرچک نیز استفاده کند.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*