۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » اقتصادی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 8015
  • ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۳
  • 104 بازدید
  • ارسال توسط :

بعد از آزاد شدن بنزین افزایش کرایه خلاف قانون است

قرچک – ابتکار ورامین: داود دوستی مدیر عامل سازمان تاکسیرانی قرچک گفت: چیزی به عنوان افزایش کرایه بعد از اعلام آزاد شدن بنزین برای ما ارسال نشده است و در صورت مشاهدی افزایش کرایه بدون مجوز با متخلفان برخورد خواهد شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین- داود دوستی مدیر عامل سازمان […]

قرچک – ابتکار ورامین: داود دوستی مدیر عامل سازمان تاکسیرانی قرچک گفت: چیزی به عنوان افزایش کرایه بعد از اعلام آزاد شدن بنزین برای ما ارسال نشده است و در صورت مشاهدی افزایش کرایه بدون مجوز با متخلفان برخورد خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین- داود دوستی مدیر عامل سازمان تاکسیرانی قرچک در خصوص افزایش کرایه بعد آزاد شدن بنزین اظهار داشت: از ابتدای سال با توجه به افزایش کرایه تاکسی در شهرهای همجوار این سازمان بنا به وظایف ذاتی خود نرخ پیشنهادی کرایه سال ۹۴ را تنظیم و جهت تصویب تقدیم شورای اسلامی شهر قرچک نمود و اعضای محترم شورا پس از بحث و تبادل افزایش متوسط ۱۸ تا ۲۰ درصدی کرایه های تاکسی برای سال ۹۴ را مصوب و جهت اجرا به سازمان تاکسیرانی ابلاغ کردند.

وی گفت: چیزی به عنوان افزایش کرایه بعد از اعلام آزاد شدن بنزین برای ما ارسال نشده است و در صورت مشاهدی افزایش کرایه بدون مجوز با متخلفان برخورد خواهد شد..

داود دوستی با بیان اینکه مبنای افزایش کرایه تاکسی ها در شهر قرچک نرخ اعلام شده در برچسب های نصب شده بر روی شیشه جلوی تاکسی هاست،اظهار داشت: تمامی رانندگان تاکسی موظف هستند بر اساس برچسب‌های که در خودروهای آن نصب خواهد شد اقدام به دریافت کرایه‌های جدید را داشته‌ باشند و در صورتی که بیش از مصوبه شورا اقدام به اخذ کرایه کنند، با آنها برخورد خواهد می شود.

وی تصریح کرد: شهروندان عزیز با توجه به برچسب های جدید افزایش نرخ، کرایه ها را پرداخت کنند و تاکسیرانان محترم نیز تا پیش از نصب برچسب جدید مجاز به دریافت نرخ بیشتر از مسافران نیستند. لذا شایسته است مسافرین عزیز در صورت مشاهده هرگونه تخلف از موارد فوق مراتب را با شماره تماس۴-۳۶۱۴۲۲۰۱ در میان گذاشته تا در کوتاه ترین زمان ممکن به آن رسیدگی شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*