۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 59642
  • ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۳
  • 27 بازدید
  • ارسال توسط :
بنیاد برکت یک هزار میلیارد ریال اعتبار به طرح‌های اشتغالزایی پاکدشت اختصاص داد
بنیاد برکت یک هزار میلیارد ریال اعتبار به طرح‌های اشتغالزایی پاکدشت اختصاص داد

بنیاد برکت یک هزار میلیارد ریال اعتبار به طرح‌های اشتغالزایی پاکدشت اختصاص داد

پاکدشت- آبرومند: فرماندار شهرستان پاکدشت گفت: به منظور تحقق شعار سال و افزایش تولید و اشتغال، بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام مبلغ یک هزار میلیارد ریال اعتبار به بخش های کشاورزی، غذایی و صنعتی شهرستان پاکدشت اختصاص داد.   به گزارش خبرنگار آبرومند –  محسن اردستانی روز پنجشنبه در جریان بازدید از واحدهای تولیدی […]

پاکدشت- آبرومند: فرماندار شهرستان پاکدشت گفت: به منظور تحقق شعار سال و افزایش تولید و اشتغال، بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام مبلغ یک هزار میلیارد ریال اعتبار به بخش های کشاورزی، غذایی و صنعتی شهرستان پاکدشت اختصاص داد.

 

به گزارش خبرنگار آبرومند –  محسن اردستانی روز پنجشنبه در جریان بازدید از واحدهای تولیدی و کارخانه های شهرستان پاکدشت گفت: بنیاد برکت در راستای اجرای طرح‌های اشتغالزایی و کمک به رونق تولید داخلی، از ابتدای امسال هزار میلیارد ریال اعتبار به بخش صنعت پاکدشت اختصاص داد که با استفاده از آن، بخشی از نیازها و مشکلات صنایع برطرف خواهد شد.

 

وی افزود: در جریان بازدید مدیران اقتصادی بنیاد برکت از کارخانجات و واحدهای تولیدی شهرک‌های صنعتی پاکدشت و ارائه گزارش از فعالیت‌های صورت گرفته، مقرر شد تا براساس نیاز تولیدکنندگان و استقبال صاحبان صنایع از حمایت‌های بنیاد برکت، ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار دیگر به بخش صنعت اختصاص پیدا کند که قطعا این اعتبار موجب رشد اشتغال در پاکدشت می‌شود.

 

اردستانی با بیان اینکه تا پایان سال ۱۵۰ طرح اشتغالزایی در پاکدشت اجرایی می‌شود افزود: از ابتدای امسال و با همکاری و مشارکت بنیاد برکت ۸۰ طرح اشتغالزایی در مناطق مختلف پاکدشت در دست اجرا می‌باشد و با برنامه‌ریزی صورت گرفته تا پایان سال ۷۰ طرح دیگر نیز تا اجرایی خواهد شد.

 

نماینده دولت در شهرستان پاکدشت از اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار به حوزه مشاغل خرد و خانگی خبر داد و افزود: به منظور توسعه اشتغال و ایجاد کسب و کارهای پایدار و نیز محرومیت‌زدایی از مناطق روستایی و در قالب طرح سحاب، ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار در قالب تسهیلات ارزان قیمت به شهرستان پاکدشت اختصاص یافته است.

 

اردستانی افزود: از ابتدای امسال با اجرای طرح‌های اشتغالزایی در روستاها برای ۴۵۰ نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی صورت گرفته که تا پایان سال این میزان بیشتر خواهد شد.

 

وی افزود: این طرح‌ها تاکنون در ۸ روستای بخش مرکزی و شریف آباد شامل الوئک، کریم آباد، قلعه نو املاک، کبود گنبد، فیلستان، روستای گلزار، قشلاق حاجی آباد اجرا شده است.

 

فرماندار پاکدشت با تاکید بر اهمیت ایجاد شغل و اشتغال‌زایی بیان کرد: بنیاد برکت با هدف ایجاد فرصت‌های کسب‌وکار، محرومیت‌زدایی، توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی، ارتقای سطح زندگی و توزیع عادلانه امکانات و فرصت‌ها، نهضت ایجاد اشتغال را در مناطق محروم راه‌اندازی کرده است.

پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*